Back to Question Center
0

Semalt: Čo je dôležitosť kľúčových slov Vyhľadávanie novej webovej stránky

1 answers:

Je možné dosiahnuť úspech bez vykonania výskumu kľúčových slov pre novéale hrozí riziko straty niektorých príležitostí, ako je vysoká miera, veľké miery konverzie a možnosť poskytovanianajdôležitejšie informácie v konkrétnej trhovej škále. Význam týchto príležitostí sa zvyšuje pri spustenínové stránky, akonáhle je ľahšie prispôsobiť informačnú architektúru stránky od začiatku.

Ross Barber, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby zdieľajú moderné kľúčové výskumné myšlienky pre novo spustené webové stránky.

Vybrať zastrešujúce kľúčové slová, ktoré zabezpečia rýchle výhry

Treba zohľadniť kľúčové slová s vysokou konkurenciou pre najvyššie stránky, ktoré zaručujúrýchle výhry. Domovská stránka a stránky s prioritami majú vyššiu šancu zaradiť na vysokú pozíciu s konkurenčnými kľúčovými slovami, pretože priťahujú najväčšiepočet prichádzajúcich odkazov na rozdiel od blogových príspevkov a stránok s produktmi. Štruktúra novej stránky vyžaduje širšiu a všeobecnejšiu aplikáciukľúčové slová pre navigačné menu, domovskú stránku a hlavné kategórie. Najlepšou stratégiou je zahrnúť kľúčové slová s dlhými chvostmi.

Zamerajte sa na kľúčové slová s dlhými chvostmi a na bočné vyhľadávanie

V dôsledku nedostatku vyhľadávacích právomocí sa používa najlepšia stratégia hodnotenialong-tail kľúčové slová. Krátke, všeobecné kľúčové slová prakticky nemožno zaradiť. Kľúčové slová s dlhými chvostmi pokrývajú všetky uhly témysú mimoriadne špecifické a riešia konkrétne otázky. Majú oveľa menšiu konkurenciu a väčšiu mieru konverzie..Myslieť bokom pomôže vypracovať a rozšíriť témy.

Optimalizácia pre frázy založené na otázkach

Štruktúra vyhľadávacích nástrojov zodpovedá príslušnému obsahu s organickými dopytmibez ohľadu na to, či ide o kľúčové slovo alebo otázku podľa výskumu spoločnosti Microsoft. Pre oba scenáre vyhľadávače vykonávajúrovnako dobré so zreteľom na relevantnosť výsledkov. Z tohto dôvodu by sa stránka mala sústrediť na odpovedanie na otázky tým, že bude dobre fungovaťpreskúmané, výklenkové informácie a nezabudnite sa na formulovanie otázky.

Používanie nástrojov pre kľúčové slová na vyvolanie nápadov

Odborníci odporúčajú kombináciu brainstormingu, funkcií automatického návrhuako aj tradičné nástroje pre kľúčové slová, ktoré poskytujú komplexné pokrytie a hĺbkové informácie o téme. Tradičné kľúčové slovonástroje sú najlepšie pri zapálenia nápadov, aby ste prišli s dlhými frázami. Automatické návrhy a funkcie automatického dopĺňania predstavujú nové kľúčové slovonápady dlhé i krátke.

Úloha konkurenčného výskumu kľúčových slov

Pre novšie stránky čas a vynaložené úsilie určuje hodnotu použitia konkurenčnýchKľúčové slová. Vedúci návrhár vyhľadávania Google, John Wiley, naznačil, že spoločnosť Google každodenne dostáva 15% otázoknikdy predtým. Vzhľadom na to neznamená, že konkurenčný výskum kľúčových slov nemá miesto, pretože hrá avýznamnú úlohu pri určovaní toho, kto je proti. Tiež informuje o tom, ako je konkurencia náročná a kto je pred podnikom.Avšak vŕtanie dole, aby ste získali hĺbkový obsah s dlhšími, menej konkurenčnými kľúčovými slovami pre priestor na stránkach, trvá menej času a máväčšia návratnosť.

Obsahový marketing má výhodu nad vzťahom one-to-one medzikľúčové slová a výsledky vyhľadávania. Výskum kľúčových slov by sa mal viac zamerať na určenie zámeru používateľa a menej na hodnotenie rebríčkov. kľúčovévýskum je skutočnou silou pre nové stránky, a preto by mal pomôcť pochopiť kontext vyhľadávania používateľov Source .

November 27, 2017