Back to Question Center
0

Semalt: Cyber ​​hrozby, o ktorých by ste nemali vedieť

1 answers:

Tradičné bezpečnostné produkty zvyčajne pracujú proti známym hrozbám. Potom, čo rozpoznajú niečo, čo môže byť potenciálne nebezpečné pre webové stránky, rýchlo sa proti nemu podniknú opatrenia. Cyber-zločinci si uvedomujú túto skutočnosť a pokúšajú sa viac investovať do vývoja nových programov, ktoré vykonávajú útoky, ktoré tieto systémy nerozoznali - free digital web font maker. Oliver King, Semalt Customer Success Manager, popisuje nižšie najrozšírenejšie kybernetické vlákna, ktorému musíte venovať pozornosť.

Recyklované hrozby

Recyklované hrozby sú pomerne lacné, pretože kybernetickí zločinci recyklujú len staré kódy používané na útoky na organizácie. Využívajú skutočnosť, že bezpečnostné produkty majú nedostatočnú pamäť. Bezpečnostní experti sú nútení uprednostňovať najnovšie hrozby a ignorovať staršie typy hrozieb. Preto ak cyber-zločinci používajú staré verzie hrozby, je vysoká pravdepodobnosť, že útok môže byť úspešný. Keďže bezpečnostný protokol nerozpozná svoju prítomnosť v zozname, stane sa neznámym hrozbou.

Správca pamäte inteligencie hrozieb je najlepší spôsob, ako chrániť organizáciu pred takýmito útokmi. Existuje v infraštruktúre úložiska cloud, ktorá dokáže uchovávať veľké množstvo údajov o hrozbách. Takéto bezpečnostné opatrenie môže porovnať súčasné riziko s tým, čo má na pamäti, a potom ho zablokovať v prípade potreby.

Modifikovaný existujúci kód

Cyber-zločinci menia návrh známych hrozieb na vytvorenie novej a nerozpoznanej hrozby ručným alebo automaticky pridaním ich kódov. Nový produkt prechádza cez rôzne siete. Dôvodom, prečo sú nezistiteľné, je to, že bezpečnostný protokol sa môže spoliehať iba na jednu premennú, aby sa zistilo, či je aktivita forma cyber-zločinu. Niektoré z nich používajú hash technológie, ktoré využívajú sériu textov v kóde na identifikáciu hrozby. Ak sa zmení jeden znak, stáva sa úplne novým.

Organizácie sa môžu chrániť pred takýmito útokmi pomocou polymorfných podpisov. Identifikujú možné hrozby pochopením obsahu obsiahnutého v programe a skúmaním dopravných vzorov z domény.

Novo vytvorené hrozby

Cyber-zločinci môžu chcieť vytvoriť nový počítačový útok tým, že napíšu svoj kód od začiatku. Vyžaduje však, aby doň vložili veľa peňazí. Organizácia môže zvážiť svoje podnikateľské správanie a tok údajov, pretože na základe týchto znalostí môžu byť vyvinuté najlepšie postupy počítačovej bezpečnosti.

Najlepším spôsobom, ako zabrániť takýmto útokom, je implementácia automatických ochranných prostriedkov. Prečítajte si osvedčené postupy organizácie na riešenie takéhoto problému. Uistite sa, že chcete posúvať všetky neznáme súbory a podozrivé domény. Toto všetko by sa malo uskutočniť rýchlo, aby sa minimalizovali možné škody alebo pokrok v podnikovej sieti.

November 24, 2017