Back to Question Center
0

Semalt definuje čierne klobúky Techniky downfalling vaše SEO kampaň

1 answers:

Niektorí majitelia webových stránok a marketingoví poradcovia považujú SEO čierny klobúk za vec minulosti, zatiaľ čo to nie je. Získanie reálnej návštevnosti a vysoká pozícia v algoritmoch spoločnosti Google je úspech, ktorý by si každý online obchodník rád získal. Niektorí majitelia webových stránok však majú tendenciu používať tieňové techniky na zlepšenie viditeľnosti svojich podnikov a získanie vysokých hodnôt - sigelei 200w tc.

Pokiaľ ide o penalizáciu spoločnosti Google, neznalosť sa neberie do úvahy. Získanie konverzií kľúčových slov na vysokú pozíciu v algoritmoch používajúcich neoprávnené techniky vám môže priniesť skutočné problémy so spoločnosťou Google.

Ivan Konovalov, špičkový odborník z Semalt, upozorňuje na niektoré techniky a nástroje čierneho klobúka, ktoré používajú majitelia webových stránok a obchodníci s nádejou na zlepšenie viditeľnosti ich podnikov a získavanie skutočnej prevádzky.

Nákupné linky

Viete, že predaj a nákup odkazov, ktoré prechádzajú Pagerankom, vykonávajú blackhat SEO? Po predaji odkazu na vydavateľa, zvážte správcu, že je nanajvýš dôležité zahrnúť odkazy na ich webovú stránku. V opačnom prípade môže dôjsť k ohrozeniu vášho vzťahu so spoločnosťou Google a k penalizácii z dôvodu nevedomosti, ktorej sa dá dlhodobo vyhnúť.

Kľúčové frázy a kľúčové slová

Overstuffing vaše kľúčové slová v alt obrázku text je jednou z čiernych klobúk techniky, ktorá je široko používaná obchodníkmi. Vyplnenie kľúčových slov vo vašom texte nesmie viesť k penalizácii, ale nepriaznivo ovplyvní váš vzťah s návštevníkmi.

Vytváranie obsahu zameraného na konkrétne kľúčové frázy

V minulosti by vytvorenie obsahu bohatého na kľúčové slová mohol získať vysokú pozíciu v algoritmoch. Aspekt sa zmenil s dňami ako v dnešnej dobe, vytváranie obsahu, ktorý vysvetľuje na tému alebo téma veľmi dobre môže zaradiť vysoko ako obsah s dobrou hustotou kľúčových slov.

Získanie spojení s miestami s nízkou kvalitou

Hosťovanie blogov zohráva dôležitú úlohu, pokiaľ ide o zlepšenie viditeľnosti značky. Avšak blogovanie na webových stránkach nízkej kvality s cieľom získať odkazy je nesprávne a môže ohroziť vaše hodnotenie.

Predaj reklamných odkazov

Linková schéma je technikou čierneho klobúka, ktorá zahŕňa predaj textového odkazu na vydavateľa. Obchodníci s obsahom to označujú za reklamu, ale spoločnosť Google ich označuje za techniku čierneho klobúka. Jednoducho povedané, schéma prepojenia zahŕňa nákup reklamného priestoru a následné pridanie odkazu na vytvorený obsah.

Prijímanie spojení výmenou voľných produktov

Vlastníci webových stránok odosielali zákazníkom bezplatné produkty výmenou za odkaz na preskúmanie produktov. Tento scenár je spoločnosťou Google považovaná za technológiu čierneho klobúka. Ak sa chcete vyhnúť vykonaniu tejto technológie čierneho klobúka a spoločnosti Google za to, aby ste ju penalizovali, zvážte pridanie skriptu rel = "no follow" do vášho odkazu na preskúmanie produktu.

Použitie nadmerne optimalizovaných interných odkazov a prichádzajúcich odkazov

Over-optimalizácia vnútorných odkazov vás môže dostať do skutočných problémov. Vnútorné odkazy slúžia na šírenie vášho odkazu na vašich webových stránkach. Ak chcete upútať pozornosť svojich návštevníkov a urobiť ich kliknutím na svoje stránky, použite prirodzený a interaktívny jazyk, namiesto toho, aby ste sa sústredili na nadmerné optimalizovanie kľúčového slova na konverziu.

Použitie irelevantných kľúčových fráz na zaradenie do algoritmov

Pokiaľ ide o obsahový marketing , vytvorenie originálneho a čerstvého obsahu je nanajvýš dôležité. Pridanie irelevantných kľúčových slov do novo vytvoreného obsahu môže viesť k skutočným problémom. Google má spôsob, ako identifikovať presnú tému obsahu pomocou nástroja Latentný sémantický index.

Spriadanie výrobkov

Používaním manuálnych alebo automatických techník na točenia existujúcich článkov sa považuje za čierny klobúk SEO. Ak sa chystáte zachytiť spriadané predmety, skončíte zaplatením pokuty z duplicitného obsahu. Vyhnite sa tejto technike čierneho klobúku platbou za originálny a čerstvý obsah.

Použitie návnadových stránok a zapnutie na stránky s nízkou úrovňou

Majitelia webových stránok majú spôsob, ako dostať stránku s vysokým hodnotením podľa algoritmov a potom zapnúť stránku s nízkymi hodnotami stránok. Môžete skončiť s vysokou mierou dočasne, ale spoločnosť Google zistí vašu techniku v dlhodobom horizonte. Získajte skutočnú návštevnosť tým, že na svojej stránke uverejníte prehľadný a interaktívny obsah.

Techniky čierneho klobúka sú bežne používané majiteľmi webových stránok a obchodníkmi na zlepšenie viditeľnosti ich podnikov pomocou nevyplatených výsledkov. Použitie technik čierneho klobúka môže úplne zabiť optimalizáciu vášho vyhľadávacieho nástroja , čím sa stane neudržateľným. Namiesto toho, aby ste sa zaradili vysoko pomocou technik čierneho klobúka, ako sú napríklad výmeny odkazov a meta popisy plnky, zvážte praktizovanie bielych klobúk SEO tým, že sa zapoja do svojich zákazníkov a zarábajú ich dôveru.

November 24, 2017