Back to Question Center
0

Semalt: E-mailový marketing bez techník spätných klobúkov

1 answers:

Je dôležité vyhnúť sa prechodu čiernej čiapky, pokiaľ ide o e-mailový marketing. Niektorí SEO špecialisti stanovili podmienky, ako to urobiť, zatiaľ čo iní neskúsení SEO marketingov dokonca ani nevedia, ako vziať svoje podniky na ďalšiu úroveň. Tu je päť bodov, ktoré ponúka Igor Gamanenko Semalt Customer Success Manager, ktorý by ste mali mať na pamäti, aby ste zabezpečili vašu bezpečnosť online.

Vyhnite sa Craigslist:

Ak chcete dosiahnuť úspech na internete, musíte sa vyhýbať craigslistu - where to buy hats in hamilton. Craigslist je lákavý cieľ pre odborníkov na čierne klobúky a e-mailových obchodníkov, ale majú tím právnikov, ktorí vás môžu odviezť na súd, ak sa zistí, že ste sa podieľali na niektorých nezákonných činnostiach.

Pokiaľ dokážete generovať milióny overených účtov a máte veľa IP adries, nikdy by ste nemali napadnúť craigslist, pretože by vás mohli hlásiť do vyhľadávačov . Mali by ste byť šťastní, ak ste vylepšili pozíciu vašich stránok bez toho, aby ste sa zapojili do niektorých nezákonných činností.

Zbavte sa anonymných ľudí

Anonymný človek môže poškodiť vašu reputáciu na internete.Pri e-mailovom marketingu by ste sa mali ubezpečiť, že sa im vyhnite a čo najskôr zablokujete ich IP adresy. e-maily, pretože sú tu na ukradnutie vašich osobných informácií a na zničenie profilov sociálnych médií.

Odstráňte radar z pobrežia

Nebolo by nesprávne povedať, že snaha o zaslanie mnohých e-mailov z neznámych serverov alebo krajín ako India alebo Rusko môže spôsobiť problémy pre vás. Z tohto dôvodu by ste nemali používať adresy IP týchto krajín pri odosielaní e-mailov svojim zákazníkom alebo veľkému zoznamu ľudí. Mali by ste odobrať off-shore z radaru tým, že skryjete svoju IP adresu, aby vás nikto nemohol ťahať alebo vydierať akýmkoľvek spôsobom.

Veľmi úbohé hlúposti (VPS)

Je skvelé používať server VPS alebo dedikovaný server na základe vašich požiadaviek. Takmer všetci ľudia v obchodných a sociálnych médiách obchodníci, rovnako ako digitálne marketingu, používajú VPS alebo dedikované servery pri posielaní e-mailov z propagačných dôvodov. Ak ste jedným z nich, nemali by ste sa zapájať do e-mailového marketingu s čiernym klobúkom, pretože to bude pre vás a váš podnik na internete spôsobovať problémy.

Záver

Nikdy by ste nemali zabudnúť, že e-mailový marketing s čiernym klobúkom funguje len niekoľko dní. Ale s tým, nemôžete vygenerovať potenciálnych zákazníkov a nemôžete zarobiť veľa z vašej online firmy. Techniky e-mailového marketingu s čiernymi klobúkmi nie sú spoľahlivé a nemôžu zaručiť úspech. To je dôvod, prečo by ste mali venovať najväčšiu pozornosť emailovému marketingu s bielym klobúkom a zručnostiam v sociálnych médiách. Bude to trvať nejaký čas, ale výsledky sú fantastické a na celý život. Pre malé a veľké podniky je povinné zvoliť si biele techniky a nikdy by ste nemali prekročiť čierny klobúk, ak nechcete penalizovať online.

November 24, 2017