Back to Question Center
0

Semalt Expert: Ako Email Marketing súvisí s SEO

1 answers:

Search Engine Optimization stojí na dvoch hlavných pilieroch, ktoré sa zvyšujúvýkonnosť webových stránok a návštevy na stránkach. Optimalizácia na mieste funguje s rozložením, výkonom, prvkami a kľúčovými slovami, ktoré súrelevantné pre firmu a jej divákov. Optimalizácia mimo lokality sa vzťahuje na externé publikácie a prichádzajúce odkazy, ktoré vedú divákov kwebové stránky. Emailový marketing ovplyvňuje SEO prostredníctvom obidvoch týchto komponentov.

Jack Miller, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby vysvetľujú, ako e-mailové marketingové kampane ovplyvňujú vašu výkonnosť SEO priamo a následne.

Primárne ciele

E-mailové marketingové kampane priamo ovplyvňujú vyhľadávaniehodnotenie motorov z týchto dôvodov:


  •  Prichádzajúce odkazy.  Škála orgánov domény diktuje výkon pri vyhľadávanímotor určením počtu odkazov, ktoré nasmerujú ľudí na stránku, ich rozmanitosť a vysokú autoritu hosťovania zdrojov. silnýprichádzajúce odkazy vám pomôžu pri dosiahnutí konkurenčnej pozície. Emailový marketing ovplyvňuje členov vytváraním odkazov, ktoré sa spájajúktoré zabezpečia, že prístup k nim zostane v budúcnosti. 
  •  Podpora obsahu  E-mailový marketing zvyšuje viditeľnosť všeobecnýchObsah. Napríklad zahrnutie týždenného alebo mesačného blogu označuje najobľúbenejšie príspevky, zvyšuje návštevnosť. 
  •  Zapojenie na mieste  Spoločnosť Google určuje relatívnu hodnotu lokality podľazhodnotenie nadmernej návštevnosti a miery angažovanosti používateľov. Ak máte skupinu aktívnych používateľov, vyhľadávacie relácie webových stránok budúvyšší ako v prípade, ak by ste nezaviazali publikum. 

Sekundárne ciele

To sú sekundárne faktory, ktoré zlepšujú hodnotenie vyhľadávania prostredníctvom e-mailového marketingu:


  •  Zapojenie sociálnych médií  Činnosti zo sociálnych médií nemajúvplyv na SEO. Distribúcia obsahu a vytváranie príspevkov na sociálnych médiách znamená, že značka dosiahne širšie publikum. Výsledkom jezvýšiť viditeľnosť a tým vytvoriť ešte väčší potenciál prilákať prichádzajúce odkazy na profil. 
  •  Reputácie budov  E-mailový marketing pomáha budovať obchodnú značku,tak prilákať nových zákazníkov a zachovať existujúce. Čím väčšia je povesť, tým vyššia je šanca na to, aby bola uvedená v high-endpublikácie, ktoré vedú k zapojeniu vplyvných ľudí. 
  •  Dlhodobé zváženie.  Zhromaždené štatistiky založené na e-mailemarketingová kampaň pomáha vytvárať udržateľné stratégie pre dlhodobý rozvoj. Pomocou týchto informácií je možné identifikovaťčo sú vaše ideálne publikum a najobľúbenejšie posty. 

Tipy na úspech

  •  Upustiť od predaja konkrétnej akcie verejnosti. Namiesto toho sa zamerajte navytváranie originálnych a cenných predmetov, materiálov a príležitostí. 
  •  Človek by mal umožniť účastníkom pripojiť sa k zoznamu e-mailov, ktorý vyvolal záujem. 
  •  Odosielanie mnohých e-mailov môže prinútiť účastníkov k odhláseniu. Hromadný obsah jenepríjemné a ľudia ju považujú za spam. Obmedziť obsah na niekoľko životne dôležitých bodov. 
  •  Účinnosť by mala byť merateľná. Emailové stopy platformyotvára a klikne, poskytuje prehľad o tom, ako sa publikum správa alebo s navrhovaným materiálom komunikuje. 

Spoločnosť Google neprehľadáva prostredníctvom e-mailov. E-mailový marketing však nie je trochu zbytočnýpre SEO hneď ako to môže ovplyvniť správanie vašich nasledovníkov, čo môže buď zvýšiť, alebo znížiť vaše hodnotenie rebríčku. Klienti z Semalt preukázali efektívnosť integrácie e-mailového marketingu do firemnej SEO stratégie Source .

November 22, 2017