Back to Question Center
0

Semalt Expert: Čo SEO onsite faktory záleží viac ako kľúčové slová

1 answers:

Optimalizácia SEO závisí na vybraných kľúčových slovách a webových stránkach integrovať ich tak na optimalizáciu na mieste, ako aj mimo nej. Používanie kľúčových slov je dôležitou súčasťou procesu SEO. Ak sa používa ako kľúčový bod stratégie, môže niekedy pracovať proti obchodníkovi. Nadmerné používanie kľúčových slov môže viesť k penalizácii, alebo to môže odvrátiť ktorí na nich pracujú z iných dôležitých strategických prvkov. Obchodníci by sa mali sústrediť na významnejšie optimalizačné faktory na mieste.

Manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt ,Frank Abagnale vysvetľuje, aké aspekty optimalizácie na mieste sú najdôležitejšie - best small office network setup.


Umiestnenie obsahu má väčší význam ako frekvencia kľúčových slov

Umiestnenie kľúčových slov na každej stránke je dôležitejšie ako koľkokrát sa objavujú. Hlavička je napríklad cennejšia ako zápätie alebo stredný obsah dlhého úseku informácií. Klesajúce kľúčové slová v texte môžu zmeniť kvalitu, zdieľateľný a hodnotný obsah, ktorý sa nachádza v štruktúre webu.

Analýza sémantického vyhľadávania a lokalizácie

Spoločnosť Google sa presunula z používania kľúčových fráz do bloku porovnávajte individuálne s vyhľadávacími dopytmi. Namiesto toho roboty vyhľadávania Google vyhľadávajú rozsiahlejšie otázky týkajúce sa dlhých fráz účelu lokality. Predpokladá sémantické používanie jazyka a spáruje to s relevantnými otázkami, čo je proces známy ako sémantický Vyhľadávanie. Výhodou sémantického vyhľadávania je to, že nezáleží na tom, ktoré kľúčové slovo sa používa, pokiaľ vyhovujú kontextu business..Majitelia firiem sa teraz môžu zamerať na to, čo má zmysel pre ich podnikanie a značku.

Navigácia na mieste a štruktúre

Stránky by mali ponúkať ľahký prístup k používateľom spôsobom, ktorý by im umožňoval pochopiť, ako sa dostať okolo. Spoločnosť Google to vynucuje tým, že zabezpečuje, aby sa stránky ľahko spúšťali. Čistá a organizovaná webová stránka s jasný a stručný navigačný štýl, ktorý obsahuje niekoľko submenu, získa viac ako len miesto s odkazmi distribuovanými po celom rozhraní. Sitemaps a tradičné možnosti pohotovostného režimu, ako sú stránky Kontakt, O spoločnosti a Služby, sú vynikajúce zdroje. Obsah webových stránok nezáleží na tom, či tam existuje je robustná a intuitívna štruktúra.

Rýchlosť a bezpečnosť lokality

V dôsledku zvýšenej konkurencie a prístupu k viacerým zariadeniam rýchlosťou, faktorom hodnotenia, získaním väčšej trakcie. Implementácia čistého systému vyrovnávacej pamäte, zníženie veľkosti obrázkov a odstránenie zbytočných neporiadok je spôsob, ako zvýšiť rýchlosť webových stránok. Bezpečnosť stránok je tiež dôležitá a webové stránky, ktoré majú šifrovanie SSL (označené ako https :) zažívajú v ich rebríčku nárast. Očakáva sa, že hodnota bezpečnosti lokality sa bude postupne zvyšovať.

Mobilná optimalizácia je teraz nevyhnutná

Priaznivé stránky pre mobilné zariadenia získavajú porovnanie k tým, ktoré nie sú. Spoločnosť Google vydala aktualizáciu, ktorá prináša revolúciu v tom, ako je určená webová stránka bez priateľov. Google penalizuje všetky stránky, ktoré robia nespĺňajú prahové hodnoty. Hoci stránka je už optimalizovaná pre mobilné zariadenia, akcia spoločnosti Google je indikátorom ich dlhodobej vízie je zlepšiť používateľskú skúsenosť a menej na nepodstatné veci, ako sú kľúčové slová.

Až kľúčové slová pomáhajú pri hľadaní obsahu alebo súťaženia príležitosti, dôkazy ukazujú, že použitie stratégií, ktoré sa týkajú implementácie kľúčových slov, nie je menej dôležitou súčasťou práce. Prvky na mieste zlepšujú používateľské skúsenosti, zvyšujú kvalitu webových stránok a pomáhajú predchádzať trestom. Ako to dokazujú klienti spoločnosti digitálne služby semaltom , onsite optimalizačné faktory majú vplyv aj na reputáciu webových stránok t .

November 22, 2017