Back to Question Center
0

Semalt Expert dáva cenné SEO Tipy na to, ako zlepšiť výkonnosť webových stránok

1 answers:

V skutočnosti je veľa dôležitých aspektov, ktoré je potrebné zvážiť, keď vyvytvárajú webové stránky. Od štruktúrovania stránok po používanie konkrétnych doplnkov je všetko dôležité, pokiaľ ide o rozpoznanie vašej stránkyinternetu. Navyše je pre vašich zákazníkov / čitateľov nesmierne dôležité. To všetko sa dá urobiť správnym spôsobompomoc pri optimalizácii vyhľadávacích nástrojov (SEO) pre konfiguráciu webových stránok. Ak spĺňate požiadavky na vyhľadávanie, vaše webové stránky získajú vyššiu pozíciuvo výsledkoch vyhľadávania.

Obtiažnosť, ktorú čelí väčšina spoločností, spočíva v tom, že vyhľadávačeneustále zlepšovať a meniť svoje algoritmy, takže si vyžaduje prácu špecialistu, ktorý je aktuálny s najnovšími novinkamioblasti SEO. Artem Abgarian, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby vysvetľujú, čo môžete urobiť na zlepšenie výkonu webových stránok.

Optimalizácia obrázkov webových stránok

Vedeli ste, že každý obrázok na vašich webových stránkach môže byť optimalizovaný? Áno,titul, ktorý dáte obrázok a veľkosť obrázka, môžu všetci odrážať dobrú SEO prax. Môžete prispôsobiť svoje obrázky a vyhľadávať ichpriateľské k motorom pomocou alt-tagov pre každý obrázok. Keď vyhľadávacie stroje vyčistiť web, vaše webové stránky obrazy budú zahrnuté v rámcivýsledky. Zníženie veľkosti obrázkov pomáha urýchliť rýchlosť načítania webových stránok, čo môže zlepšiť poradie webových stránok. Zadajte obrázok akľúčový názov, ktorý pomôže zákazníkom nájsť presne to, čo hľadajú.

Odstrániť obsahové bloky

Už ste niekedy klikli na webové stránky, len aby zistili, že to potrebujeteplatiť za prístup na stránku? Väčšina ľudí opúšťa tieto stránky a nikdy sa nevráti. Nechcete, aby vaše webové stránky boli také, ktoré ľudia odchádzajúešte skôr, než uvidia, čo ponúkate! Ak máte v úmysle zablokovať časť vašich stránok, možno aj pre svojich odberateľov,uzamknite iba túto časť. Ponechajte vstupnú stránku zadarmo. Odstráňte všetky nepotrebné formuláre a detektory reklamy, ako aj vyskakovacie okná..

Aktualizujte svoj obsah

Vyhľadávače potrebujú webové stránky pravidelne aktualizovať svoj obsah, aby tomôžu ponúkať používateľom spoľahlivé a včasné informácie. Webstránky, ktoré sa snažia pravidelne aktualizovať svoj obsah,sú uprednostňované algoritmami. Mať blog je surefire spôsob, ako uistiť sa, že vaše webové stránky nie sú vylúčené z úvahy prevyššie hodnotenie.

Vyberte dobré titulky URL

Uľahčite vyhľadávačom adresy URL tým, že zahrniete služby, ktoré ponúkatev adrese URL alebo výberom dobrého mena pre vašu adresu URL. Zahrnutie polohy alebo geografickej oblasti do vašej adresy URL môže tiež pomôcť vyhľadávačomna prepojenie svojich zákazníkov s vašimi webovými stránkami.

Mobilná optimalizácia procesu

Vo svete, ktorý sa čoraz viac stáva mobilným, má teraz Google špeciálnyalgoritmus pre mobilné webové stránky. Z tohto dôvodu je potrebné, aby vaše webové stránky boli optimalizované pre mobilné telefóny alebo aby mohli byť penalizované. tvojwebový dizajnér by mal mať možnosť vybrať zodpovedajúci webový dizajn vhodný pre mobilné telefóny. Nezabudnite tiež zahrnúť sekciu s najčastejšími otázkamipre tých, ktorí uprednostňujú hlasové vyhľadávanie.

Upevnite rýchlosť nakladania

Keď je všetko povedané a urobené, nezabudnite pracovať na načítaní vašich webových stránokRýchlosť. Rozsah pozornosti ľudí nie je taký dlhý, takže ak sa vaša webová stránka vezme navždy, je pravdepodobné, že stratíte oveľa viaczákazníkov, ako si myslíte. To môže byť dôvod, prečo vaše webové stránky nekonvertujú, ako by mali. Zvážte všetkoktoré by potenciálne mohli spomaliť vaše stránky, od zásuvných modulov až po tlačidlá na zdieľanie sociálnych médií a dokonca aj o veľkosti obrázkovvašej stránke.

Zatiaľ čo rozloženie stránky a dizajn sú dôležité, nezabudnite, že SEO jenajdôležitejší faktor, ktorý ovplyvňuje výkon vašej webovej stránky. Na základe skúseností z Semalt klienti, zanedbávanie SEO vo vašompracovná prax by mohla negatívne ovplyvniť marketingovú snahu vašej spoločnosti.

November 22, 2017
Semalt Expert dáva cenné SEO Tipy na to, ako zlepšiť výkonnosť webových stránok
Reply