Back to Question Center
0

Semalt Expert: maskovanie, kľúčové slovo plnené, výmenu odkazov a iné čierne Hat SEO techniky

1 answers:

Keď sa svet mení, ľudia stále viac hľadajú riešenia svojich problémov online. Google zlepšuje svoj algoritmus denne. Mnohí obchodníci sa v súčasnosti spoliehajú na SEO, aby zlepšili svoje poradie. Existujú nelegálne, neetické techniky používané odborníkmi SEO. Používaním týchto technológií však riskujete, že sa vaša doména dostane do čiernej listiny spoločnosti Google.

Základné SEO postupy zahŕňajú tagy ALT, tagy popisu meta description tagov popisu a XML Sitemap na vedenie vyhľadávačov robotov pri prehliadaní vášho obsahu - analogico vs. Odporúča sa tiež použiť jedinečné názvové značky pre každú stránku. Keď pôjdete hlboko do SEO králičieho otvoru, narazíte na praktiky, ktoré môžu poškodiť vaše SEO poradie bez toho, aby nevyhnutne priniesli prevádzku si mysleli, že by. Tieto postupy sú známe ako "technológie Blackhat". Spoločnosť Google má sofistikované algoritmy Panda a Penguin, ktoré ich dokonca dokážu vysvetliť. Igor Gamanenko Semalt manažér úspešného riadenia zákazníkov ich načrtol nižšie.

Maskovanie

Maskovanie je technika používajúca čierny klobúk SEO, ktorý spočíva v tom, že Google bláznil zobrazením iného obsahu a odvádzaním používateľov na inú webovú stránku namiesto tej, ktorú mali navštíviť. A to je zďaleka najviac zneužitá SEO technika. Vytvoríte napríklad kód, ktorý spoločnosť Google myslí, že presmerovávate návštevnosť na webovú stránku obsahujúcu aktualizácie naživo, zatiaľ čo ju skutočne odveziete do obchodu elektronického obchodu. Spoločnosť Google používa svoj algoritmus na zistenie týchto nesprávnych postupov. Ak vás niekto chytil, môžete byť zakázaný od spoločnosti Google alebo sa na poslednej stránke dostať na zoznam

Výmena odkazov

Výmena odkazov je ďalšia čierna čiapka SEO praxe, keď webmasteri výmenu odkazov medzi sebou. Vo väčšine prípadov ide o nekvalitné a nesúvisiace s odkazmi na obsah. Zatiaľ čo v minulosti fungovala, už nie je tak efektívna. Je to rýchly spôsob, ako získať odkazy v krátkom čase, ale nezlepší to vaše hodnotenie.

Duplicitný obsah

Kopírovanie obsahu z iných stránok už nefunguje. Služba Google indexuje jedinečný a nový obsah. Všetok obsah, ktorý kopírujete, bude odpadný. Takže je lepšie tráviť čas vytváraním nového unikátneho obsahu. Ak chcete zistiť, či má váš WordPress blog duplikovaný obsah, navštívte stránku www.shoutmeloud.com.

Nákupné linky

Časom späť, webové stránky ponúkajú tisíce kliknutí za pár dolárov. Toto fungovalo dobre vzhľadom na to, že odkazy hovoria o 80% vašej pozície. Keď spoločnosť Google aktualizovala svoj algoritmus, zistil, že všetky tie spamové webové stránky predávajú odkazy a penalizujú ich. Dokonca potrestal tých, ktorí tieto spojenia kúpili.

Náplň do kľúčových slov

Náplň kľúčových slov nastane, keď zneužijete svoje kľúčové slovo po každej inej vete. Nie je to zlé mať autoritu v niečom, ale opakovanie kľúčových slov každú chvíľu sa stáva očima vašim čitateľom a bolí váš SEO úsilie.

Skrytý text

Zahŕňa kľúčové slová v spodnej časti textu v podobnej farbe ako vaše pozadie. Rovnaký ako biely text na bielej stránke. Môžete oklamať ľudí, ale nemôžete oklamať roboty spoločnosti Google. Prechádzajú skenovaním zdrojového kódu pre skrytý text. Mohli by vás penalizovať za to, že ste im pokúšali lhát.

Link farmy

Už ste niekedy navštívili webovú stránku, ktorá bola plná len odkazov? Prepojené farmy sú webové stránky, ktoré sú hostiteľné s cieľom výmeny odkazov. Spoločnosť Google je proti tejto myšlienke. Súhlasíte s tým, že odchod od nich je bezpečnejší, než aby ste boli penalizovaní. Neviete to?

Spriadanie výrobkov

To je kopírovanie obsahu z inej webovej lokality a používanie softvéru na replikáciu článku. Použitie softvéru na generovanie automatizovaného obsahu patrí do tejto kategórie. Hoci môžete vyhýbať vyhľadávacím nástrojom, vaše publikum sa nebude tešiť zo spamového obsahu.

Nad optimalizáciou

Hovorí sa, že príliš veľa z niečoho je jedovaté. Vedeli ste, že optimalizácia vášho obsahu pre SEO funguje proti vám?

Nízky kvalitatívny a irelevantný obsah

Aj keď nezostanete pozícia zo spriadaného a nekvalitného obsahu, stratíte návštevníkov. Takýto obsah ich odošle a spoločnosť Google to uvidí.

Existuje veľa "odborníkov" na internete, ktorí poskytujú poradenstvo v oblasti rôznych SEO techník. Dávajte pozor na to, aké techniky používate. Ako zásadné pravidlo, nikdy nemôžete pokaziť nástroje Google pre správcov webu.

November 24, 2017