Back to Question Center
0

Semalt Expert odhaľuje aktuálne SEO pravdy

1 answers:

Dnes väčšina spoločností nie je dobre informovanáako môžu uplatňovať SEO a v konečnom dôsledku z neho robiť kritický prvok svojich propagačných a obchodných zásahov. Od procesu SEOzískané popularitou, sa značky neustále pokúšajú dosiahnuť najvyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania s cieľom zvýšiť ich viditeľnosť na internete.Ale problém je, že SEO slúži nielen na tento účel, ale aj na počet ďalších marketingových trendov.

SEO odvtedy zaznamenáva značné zmenybola zriadená, ale väčšina jej primárnych konceptov zostáva rovnaká. Pochopením základných SEO pravdy, jednotlivcaako aj spoločnosť môže priniesť veľké výhody.

Igor Gamanenko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,Digitálne služby opisuje základné pravdy o SEO, ktoré sú relevantné pre dnešok a blízku budúcnosť.

Základy sú kritické

Optimalizácia na mieste je tak dôležitá, ako to zabezpečujewebovú stránku nájde vyhľadávač. Stále sa zameriava viac na dnešnú reklamu. Platené médiá a presvedčivý marketingtechnológie prijali zdroje od in-house reklamných tímov kvôli ich škálovateľnosti a rýchlosti. Avšak väčšina existujúcichwebové stránky sú stále v strašnom technickom stave, aby značky mohli redigovať a revidovať svoje webové stránky. V tomto ohľade popisy,hlavičky stránok, efektívne adresy URL a rozšírené názvové značky sú základy, ktoré sú rozhodujúce pre efektívnu SEO.

Hodnota je kráľ

"Hodnota je kráľ" je filozofia jednotlivcovvo svete SEO recited pre seba a svojich zákazníkov pred desiatimi rokmi, ale zostáva platný aj dnes. Filozofia je založená naargument, že vytváranie obsahu nemusí nevyhnutne viesť k zvýšeniu angažovanosti a návštevnosti. V dôsledku toho SEO odborníci spolu szainteresované strany by sa mali zamyslieť nad návrhom obsahu, ktorý je špecifický pre zákazníkov. Tím by mal navrhnúť stratégiu zmeny hryuspieť v konkrétnom odvetví.

Webové platformy sú sociálne

Na začiatku roku 2000 SEO tímy túžili po sociálnej stránkena zlepšenie rebríčok kľúčových slov. Napriek tomu, že profily sociálnych médií prispeli k rozvoju vyhľadávacích nástrojovešte poskytuje priamy výťah. Bolo zaujímavé sledovať, ako vplyv a marketing sociálnych médií zohrali dôležitú úlohupodpora uznávania značky prostredníctvom vyhľadávačov. V rôznych prípadoch používajú značky sociálne médiá na povzbudenie zákazníkov k hľadaniu značkyprostredníctvom vyhľadávacích nástrojov. Takže akonáhle správanie zákazníkov má tendenciu byť ovplyvňované bloggerovými recenziami a podobnými krmivami, najlepší spôsob, ako ich podporiťpovedomie o značke zahŕňa zapojenie správnych jednotlivcov do sociálnej sféry.

SEO je prístup k reklame

Spojenie SEO s nejakým druhom magických trikov súvisiacichiba optimalizácia kľúčových slov je dlho. V súčasnej dobe sa zdá, že SEO sa vyvíja do reklamy, od momentu spustenia platformy douskutočňovanie konverzácií spojených s brandou. V tomto ohľade sú najvýznamnejšie SEO tímy zvyčajne začlenené do reklamných oddelení. toznamená, že SEO slúži ako prístup k marketingu, ktorý je hnacou ROI a zvyšuje spravodlivosť značky.

Udržanie najvyššej pozície vo výsledkoch vyhľadávania zaisťuje, ževaša značka získa dôveru a vytvára požadovanú návštevnosť, ktorá v konečnom dôsledku umožňuje konvertovať svojich návštevníkov webu do zákazníkov. Po dosiahnutítieto najvyššie pozície zostávajú naďalej obrovskou výzvou, iné funkcie, ktoré SEO ponúkajú, vyžadujú nový prístup Source .

November 22, 2017