Back to Question Center
0

Semalt Expert opisuje 15 Black Hat stratégie SEO, ktoré môžu zničiť vašu značku

1 answers:

Spoločnosť Google a ostatné vyhľadávače v poslednom čase hľadali stránky, ktoré používajú taktiku SEO čiernej čiapky. V tomto ohľade je zrejmé, že čierne klobúk SEO postupy budú nakoniec webové stránky ohrozené.

Jack Miller, vedúci odborník na Semalt, načrtáva tu čierne klobúk stratégie SEO, ktoré môžu ovplyvniť začínajúcich podnikateľov pri snahe o rast v internetovom marketingu - parco giochi gonfiabili frosinone.

1. Maskovanie

Je to najbežnejšia čierna čiapka SEO taktika prilákania návštevnosti webových stránok prostredníctvom podvodu. Umožňuje majiteľovi stránky poskytnúť návštevníkovi úplne inú adresu URL alebo obsah s tým, čo je k dispozícii vo vyhľadávači

2. Stránky brány alebo dverí

Vzťahuje sa na stránky zmätené, plnené a úplne vybavené silnými kľúčovými slovami s nízkou hodnotou ponuky. Na stránkach chýbajú užitočné, platné alebo cenné informácie. Obsahujú iba bohaté kľúčové slová, ktoré upútajú pozornosť návštevníkov a presmerujú ich na inú webovú stránku.

3. Platené odkazy

Jednou z požiadaviek na zaradenie do vyhľadávača je prepojenie budovy . Proces nie je jednoduchý a vyžaduje veľké úsilie, kvalitu a náročnú prácu. Platené odkazy robia všetko pre majiteľov stránok. Nemajú na mysli kvalitu kontextu, ale vložte požadovaný text kotvy alebo spojte s očakávaným obsahom. To je považované za čierny klobúk SEO stratégie.

4. Skryté odkazy a drobné texty

Najviac dráždivý čierny klobúk SEO technika, pričom majitelia stránok obsahujú nečitateľné odkazy a texty v spodnej časti webovej stránky alebo rohy, kde sú tieto dva vizuálne nedostupné. Texty a odkazy majú rovnakú farbu ako pozadie, a preto vypĺňajú akékoľvek kľúčové slovo, ktoré návštevníci neberú do úvahy.

5. Duplicitný obsah

Jednoducho je to krádež alebo krádež obsahu iných ľudí. Práca nesmie byť úplná zhoda, ale dokonca aj tesná zhoda sa považuje za duplicitný obsah.

6. Článok Spinning

Vzťahuje sa na opätovné písanie publikovaného obsahu buď manuálne, alebo použitím robotov. To je bežné s lenivými obchodníkmi, ktorí nechcú premýšľať samostatne.

7. Kľúčové slovo plnky

Ide o proces, ktorý zahŕňa preťaženie kľúčových slov v obsahu stránky. V tomto prípade majitelia stránok zlaďujú kľúčové slová bezvýznamne s metaznačkami.

8. Blogy spamu

Sú to stránky, ktoré obsahujú nezmyselný obsah, ktorý je preťažený hypertextovými odkazmi. Blogy spamu sa vytvárajú s úmyslom vytvárať spätné odkazy pre pridružené webové stránky.

9. Referrer Spam

Taktika použitia neexistujúcej adresy URL, ktorá presmerováva na webové stránky, ktoré hacker bombarduje s neustálymi požiadavkami na návštevníka.

10. Súkromná blogová sieť (PBN)

Ide o kategóriu webových stránok s vysokou autoritou, ktoré prepájajú webové stránky s kvalitnými kotvovými textami.

11. Vymeniť stránku

Označuje zmenu už populárnej, indexovanej a hodnotenej stránky s návštevnosťou, ktorá sa líši od pôvodnej verzie.

12. Link Farmy

Znamená to vybudovať systém zdrojov, v ktorých je adresa URL webovej stránky prepojená s irelevantným a nekvalitným obsahom.

13. Cybersquatting

Vzťahuje sa na kopírovanie ochranných známok alebo nákup názvov domén.

14. Typosquatting

Označuje kopírovanie URL konkurentov a úmyselne nesprávne napísať pri vytváraní novej domény.

15. Spamovanie v sociálnych sieťach

To znamená reklamu pre návštevníkov v sociálnych sieťach s neželanými videami a pripomienkami.

November 24, 2017