Back to Question Center
0

Semalt Expert vysvetľuje, aké trendy vo webe sú zastarané

1 answers:

Odvetvie web dizajnu zažíva veľké zmeny, ktoré sa transformujútrendy, ktoré boli relevantné v roku 2016. Niet divu, že mnohí klienti hľadajú najnovšie verzie produktov,združujúc ich s vysokým výkonom. Tak trendy z roku 2016 sa stali staromódnym v roku 2017.

Pred pätnástimi rokmi začalo čierne pozadie a animované GIF na prednej stranestránky boli bežne používané - que significa iso. Tieto tendencie však boli odmietnuté neskôr, pretože užívatelia nemohli využiť tieto riešenia.Potenciálne zneužívanie zdrojov webového dizajnu negatívne ovplyvňuje výkonnosť firmy. Napríklad podniky, ktoré majúzačaté na začiatku čierneho pozadia nespĺňajú svoje ciele, ako je napríklad miera konverzií a preferovaný početpredplatné.

V mnohých prípadoch odmietanie tendencie webového dizajnu nezostáva bez poškodenia. Vedúci expert spoločnosti Semalt Digitálne služby, Max Bell dáva zoznam trendov a tendencií, ktoré sa objavujú na webe, ktoré budú web dizajnéri odmietať.Tieto techniky sa však dajú pozastaviť, aby sa mohli použiť neskôr počas kurzu.

Formuláre predplatného s množstvom informácií

Formuláre predplatného pomáhajú návštevníkom prihlásiť sa na odber svojej stránky, ktorá sa zvyšujekonverzný kurz..Použite jednoduché formuláre, aby sa zabránilo strate návštevníkov. Okrem toho zvážte vyžiadanie len dôležitých informácií.používanie predplatných formulárov, ktoré sú jednoduché na pochopenie a je jednoduché vyplniť, je silná tendencia, ale môže to byť vylúčenérok vzhľadom na vznikajúce vo web dizajne.

Samovysvetľujúce rozhranie

Odporúča sa koncentrácia väčšiny informácií na vstupnej stránkeaby ste pritiahli pozornosť svojich návštevníkov. Vaše rozhranie by malo obsahovať jasný popis vášho obsahu. V poslednej dobezvýraznenie dôrazu na menší obsah.

Moderácia vyskakovacích okien

V priemysle dizajnu webových stránok sa vyskakovacie okná väčšinou používajú na podporu obsahu azvýrazniť sériu informácií. Pop-up okná majú nízke miery konverzie, pretože sú považované za nepríjemné. Môžete sa rozhodnúť byťjedinečné a mierne vyskakovacie okná. Ale vyskakovacie okná môžu z tohto roka vyjsť z trhu, ako aj iné tendencie webového dizajnuna trh. Pop-up okná by mali byť držané v pozastavení, pretože môžu v budúcnosti slúžiť iným účelom.

Dopravníky na prednej strane

Nastavenie ľahšie konfigurácie na vašich stránkach je vždy skvelý nápad.Návštevníci, ktorí používajú mobilné zariadenia, čelia mnohým problémom pri pokuse o navigáciu na stránkach webových stránok. Vo väčšine prípadovprípadov, nie je to prvá stránka, ktorá obsahuje najdôležitejšie informácie.

Veľa trendov v oblasti webového dizajnu sa v tomto roku zanikne. vzhľad stránkytrendy by mali byť pozastavené, pretože môžeme mať príležitosť využiť ich neskôr a využiť tieto tendencie.

November 22, 2017