Back to Question Center
0

Semalt Poradenstvo: Ako zlý Black Hat SEO vyzerá ako a ako sa tomu vyhnúť?

1 answers:

Vaša firma je váš živobytník a nemali by ste sa podieľať na nezákonných veciach, ktoré by mohli zničiť vašu povesť na internete. Nájom SEO expert je dobré, ale mali by ste sa uistiť, že nepoužíva čierne klobúk stratégie SEO na hodnotenie vašich webových stránok v vyhľadávačoch . Jednou z hlavných chýb, ktoré ľudia robia, je to, že trávia veľa peňazí na spoločnostiach SEO bez toho, aby vedeli, či sa ich stránky dostávajú do falošných prevádzkových alebo legitímnych hier.

Michael Brown, vedúci odborník z Semaltu , tu popisuje, ako sa vyhnúť tejto nebezpečnej chybe.

Obsah spinning a čierny klobúk SEO

Je bezpečné povedať, že obsah spinning a čierna klobúk SEO sú navzájom prepojené. Obsahovanie znamená, že používate niečí článok bez toho, aby ste menili slová a významy - magistral com. V posledných mesiacoch bolo zavedených veľa softvéru a programov, ktoré spisovateľom umožňujú jednoduché prelistovanie obsahu. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že je to čierny klobúk SEO praxe a nemôže dať požadované výsledky. Ak pravidelne vypĺňate kľúčové slová a pravidelne točíte obsah, je pravdepodobné, že vaše stránky budú zakázané alebo penalizované vyhľadávacími nástrojmi, najmä Google.

Je čierny klobúk SEO zlé?

Bohužiaľ, čierna klobúk SEO vám nemôže poskytnúť žiadnu výhodu.To nie je zlé, kým nebudete závisieť na zárobku svojich webových stránok.Ale ak chcete rast vášho podnikania online, nikdy by ste nemali zapojené do stratégií SEO čiernej čiapky.

Existuje veľa chutí čiernej čiapky SEO, a odborníci vedia, čo robiť na zlepšenie vyhľadávač hodnosť na webovej stránke. Či už ho používate pre primárnu doménu alebo subdoménu, čierny klobúk SEO nie je dobré ísť s ľubovoľnou cenou. Nemali by ste vytvárať irelevantné spätné odkazy a nikdy by ste nemali obsahovať kľúčové slová, pretože môžu zákazníkovi zablokovať.

Prepisovanie predmetov nie je dobré

Rovnako ako točenie obsahu, prepisovanie článkov nie je správnou praxou. Bolo zistené, že študenti sa zapájajú do práce na voľnej nohe a snažia sa prepísať množstvo článkov kvôli peniazom. Dokonca ani nevedia, ako sa vyhnúť plagiátorstvu a gramatickým chybám vo svojich príspevkoch. Ak ste zadali svoju prácu pri písaní obsahu, mali by ste sa uistiť, že napíšu jedinečný obsah a nie sú žiadne gramatické alebo pravopisné chyby. A navyše, ich angličtina by mala byť v znamení, ak je vaším cieľom medzinárodné publikum. Jednoduché prepísanie je striktne zakázané spoločnosťou Google a ďalšími vyhľadávačmi. Preto by ste mali zabezpečiť, aby ste svojmu publiku poskytli niečo zmysluplné a užitočné na čítanie. Snažte sa zainteresovať na nich s informatívnym obsahom a vyhnúť sa plagiarizácii vašej práce.

Záverečné myšlienky

Nie je nič lepšie než mať webové stránky s kvalitným obsahom a vynikajúcou hodnosťou vyhľadávačov. Ale kvôli tomu budete musieť tvrdo pracovať a venovať väčšiu pozornosť svojej kvalite obsahu, ako aj vašim SEO technikám. Či už pracujete so zavedenou firmou alebo ste nováčikom, nikdy by ste nemali kopírovať články iných a nezúčastňovať sa na praktikách čierneho klobúka SEO.

November 24, 2017