Back to Question Center
0

Semalt: Prečo je čerstvý obsah dôležitý pre vaše webové stránky a SEO

1 answers:

V skutočnosti majú vyhľadávače obrovský vplyv na to, ako by mali byť webové stránkykonštruovaný. Väčšina vyhľadávačov kladie dôraz na kvalitu obsahua aktualizuje periodicitu. Ak chcete zostať relevantné, aktualizujte svoj obsahčasto. Julia Vashneva, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt digitálne služby,vysvetľuje, prečo je čerstvý obsah kľúčovým faktorom, ktorý spôsobuje úspech vášho webu.

1. Časté prehľadávanie vo vyhľadávačoch

Ak je vaša webová stránka pravidelne aktualizovaná novými článkami a webovými stránkami, potom vyhľadávačprehľadávače často navštevujú túto stránku. Znamená to, že vaše stránky budú indexovanérýchlejšie. Keď vyhľadávacie nástroje pravidelne navštevujú vašu stránku, môžete dosiahnuť vyššiu pozíciuak je váš obsah cenný. Kedykoľvek pridáte nový obsah na svoje webové stránky, vyhľadávačeBer to na vedomie a usporiadanie poradia vašich stránok. Aktualizujte svoje webové stránkypravidelne zvyšovať šance na získanie vyššej pozície.

2. Zvýšenie potenciálu webových stránok

Kľúčovou stratégiou na zvýšenie autority vašich webových stránok je vytváranie väčšieho obsahu.Publikujte cennejší, najaktuálnejší obsah a určite dáte svojmu webu aväčší potenciál autorít..Ak vykonáte prehliadku autoritatívnych stránok vo vašom výklenku, vyuvedomia si, že majú tisíce stránok indexovaných spoločnosťou Google. Ak sterozhodne sa pripojiť k svojej ligy, potom musíte zverejniť relevantnejší obsah. Ak tysú konzistentné písomne ​​viac obsahu na konkrétnu tému, získate dôveru odľudí a vyhľadávacích nástrojov. Skóre autority vašich stránok sa zvýši, keď sa dostanetedôveryhodnejšie a viac. Vytvorte si svoju reputáciu tým, že budete aktívne na platformách a fóraach sociálnych médií.

3. Viac obsahu znamená viac kľúčových slov

Pri vytváraní nového obsahu pravidelne bude mať vaše stránky veľa kľúčových slov. Vytvorením kľúčového slovazameraných článkov, budete mať možnosť zacielenia na viac návštevníkov. Vyhľadávačebude tiež rozpoznať vaše stránky a poslať viac návštevníkov. Aj keď spoločnosť Google nezakladáveľa váhy na počet kľúčových slov na vašich webových stránkach, je stále dôležité pozíciekľúčové slová vo vašom článku a okolo neho. Kľúčové slová používajú vyhľadávacie nástroje na indexovanie vašichstránky založené na predmete. Nezabudnite, že váš článok nebude obsahovať kľúčové slová ako totobudú prilákať sankcie vo forme vyhľadávačov.

4. Informujte svojich čitateľov

Pravidelné aktualizácie udrží vašich predplatiteľov a návštevníkov aktuálne s udalosťami a zmenamivo vašom odvetví. Čerstvý obsah je schopný konvertovať nových návštevníkov do zákazníkov.Ak často publikujete nové informácie, vaše publikum zostane zapojené. Toto budezískate dlhodobú vernosť od zákazníkov, a tak vaše stránky budú rásť v popularite aporadí. Poskytnite svojim návštevníkom presvedčivé informácie o vašich produktoch a službách.Povedzte svojim návštevníkom o výhodách vašich produktov a prečo ich potrebujú. Keď typoskytnúť dostatok informácií potenciálnym zákazníkom, pomôžete im urobiť správnu voľbu,a s najväčšou pravdepodobnosťou budú kupovať vaše produkty Source .

November 22, 2017