Back to Question Center
0

Semalt: Prečo potrebujete zamerať sa na miestny digitálny marketing

1 answers:

V súčasnosti je digitalizácia a prínosy, ktoré z nej vyplývajú, tradičnépodniky si začínajú uvedomovať, že by profitovali viac, ak by prijali digitálny marketing.

"Rokom mobilnej komunikácie" sa hovorilo o digitálnom svete už niekoľko rokov.Spomína sa, že rok 2014 bol tretím po sebe nasledujúcim "rokom mobilného" - contratar servidor amazon. Nasledujúce roky, až do roku 2016, to tiež dostaliaklamácie podľa programu LifeHack. Týka sa postupného zvyšovania rastúcich mobilných zariadení, aby sa stali dominantnýmiplatforma používaná na prehliadanie webu a nie konkrétny rok.

Manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt ,Andrew Dyhan, poskytuje pohľad na podstatu miestneho digitálneho marketingu a jeho súčasný význam.

Štatistické údaje naznačujú, že:

 • Odhadované príjmy spoločnosti Facebook z reklamy za rok 2016 predstavovali 26 miliárd dolárov. Mobilné zariadeniaaž do 80 percent z toho (21,98 miliárd dolárov)
 • Až 69 percent programovateľných digitálnych reklamných záznamov spätne prejde na mobilné zariadenia.
 • S viac ako 500 miliónmi používateľov sa Instagram stáva najrýchlejšie rastúcou spoločnosťousieť a integruje sa jednoducho pomocou Facebook marketingu.

Odvodenie údajov z Thrive Analytics, e-Marketer post, malých a stredných podnikovv pláne Spojených štátov utrácať viac na reklamu s väčším dôrazom na mobilné telefóny v roku 2017. Dôvodom tohto rozhodnutia je, že viacľudia naďalej vlastnia smartphony. Osemdesiat percent užívateľov internetu v Spojených štátoch má smartphone založený na výsledkochComScore. Niektoré z dôvodov, prečo chytré telefóny pokračujú v rozširovaní, sú preto, že Apple vyrobil sériu C pre iPhone,Android má low-end smartphony, ktoré väčšina dopravcov rozdáva, a silný second-hand smartphone trhovisko.

Niektoré z príležitostí, ktoré podniky môžu využiť, sú:

 • Google AdWords a reklamy Facebook na miestne zacielenie.
 • SnapChat filtruje cieľové používateľov v konkrétnom umiestnení..
 • Reklama Yelp pomáha pri umiestňovaní firiem do konkurenčných profilov na Yelp
 • Instagramov rast a popularita

Tradičné podniky by mali využívať digitálny vlak. Inak,najlepší hráči ich určite vyvezú.

Amazónie

Keď ľudia hovoria o podnikaní a marketingu, platforma Amazon vždy sa otočív ich rozhovoroch. Viac ako 80 miliónov používateľov sa prihlásilo k odberu najdôležitejšieho obchodu spoločnosti Amazon. Ročné poplatky za predplatné Amazonu dosahujú8 miliárd dolárov, čo nezahŕňa výdavky na hlavných členov.

Amazon patrí do kategórie veľkých podnikov. Otázkou je, či amalý alebo miestny podnik môže konkurovať takým veľkým spoločnostiam. Je to veľmi možné, ale od ich obchodníkov si vyžaduje veľa práce.

Malá a miestna digitálna reklama by mala robiť

Existujú štyri oblasti, ktoré musia podniky preskúmať, ak majú prežiťdigitálny svet. Nemusia fungovať pre všetky podniky, ale slúžia ako vynikajúce východiskové body:

 • 1. Reklamy na základe polohy pomocou služby Facebook alebo Instagram.
 • 2. Využívanie nových podnikov, ktoré zákazníkom pomáhajú pri objednávaní a nakupovaní onlineako bezšvové, Instacart, kaviár a posmrtné.
 • 3. Poskytuje vynikajúce skúsenosti v obchodoch alebo miesta, ktoré predstavujú zákazníkovs pohodlným nákupom.
 • 4. Vytvorené kanály elektronického obchodovania. S tým, musí človek používať nástroje, ako jeopätovné zacielenie prostredníctvom sociálnych médií (Facebook) na zvýšenie predaja.

Záver

Pre malé podniky nie je ľahké kvôli tvrdej konkurencii. dúfajme,poznatky zo semináta vrhli svetlo na niekoľko vecí, ktoré môžu urobiť, aby zostali relevantné a pokračovali v prosperite.

November 23, 2017