Back to Question Center
0

Semalt: Prečo učiť SEO na internete je mätúce

1 answers:

SEO pomáha pri zlepšovaní rebríčkov a návštevnosti webových stránok.Väčšina vzdelávacích informácií o SEO, ktoré nájdete na internete, pochádza z najvýznamnejších vydavateľov a špecializovaných špecialistov.Na dnešnom konkurenčnom trhu je pre vedúcich pracovníkov dôležité, aby sa na takéto materiály spoliehali menej a pochopili podstatuSEO význam pre budúci pokrok spoločnosti.

Igor Gamanenko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,vysvetľuje, prečo vzdelávacie informácie o SEO nájdené na internete vedú k nesprávnym rozhodnutiam v stratégii SEO.

Nemusíme ignorovať význam SEO poradenstvaúplne. Naopak, ľudia by mali postupovať opatrne,s využitím týchto návrhov:

  • Pred implementáciou skontrolujte informácie. Údaje poskytnuté poľomvydavatelia sa líšia od toho, čo budete mať v skutočnosti. 
  • Pochopte, čo naozaj táto informácia znamená pre vašu spoločnosť aprečo je nevyhnutné, aby sme sa bezvýsledne vyhli radám. 
  • Vyskúšajte nové metódy, ktoré sa zdajú byť rizikovejšie z dôvodu neistoty.Prínosy však môžu vyvážiť negatívne dôsledky experimentálneho prístupu. 

Diferenciácia faktorov

SEO nie je univerzálna a líši sa v niekoľkých oblastiach, ako sú algoritmy,rozsah súťaže a obchodné premenné. Napríklad lokálne a štátne algoritmy kontrastujú..Jedinec, ktorý hľadáčlánky o miestnej SEO nájdete štát SEO poradenstvo irelevantné. Firmy môžu využívať jedinečné stratégie hospodárskej súťaže, na ktorých založia svoje rozhodnutiaich obchodných modelov. Faktory úspechu preto nie sú rovnaké. Jedna spoločnosť môže mať úspech pomocou kľúčových slov, ale zlyháiné, ak používajú podobný prístup. Napokon, zložitosť optimalizácie znemožňuje izolovať príčinu daného výsledku.Dôvody uvedené vyššie robia komplexný prípadovo orientovaný prístup vhodnejší pre úspešnú SEO optimalizáciu. To je dôvod, prečo našeklienti dôverujú našim službám.

Šírenie dezinformácie

Jedným z hlavných problémov, ktoré dnes ovplyvňujú SEO, je šírenie nepresných informácií.Neúmyselná dezinformácia je iba chybou vydavateľa, ale samotného odvetvia. Volatilita sektora poskytuje údajedostupnosť, čo je cenná vec pre optimalizátory. Preto musia odborníci získať a poskytovať informácie spotrebiteľomešte pred potvrdením. Je ľahké vytvoriť dojem z izolovanej udalosti ako zo širších trendov pre čitateľov. Szvyšujúci sa počet optimalizátorov je šanca šíriť nepravdivé informácie dosť vysoká. Úmyselná dezinformácia pochádza zo samozvanýchodborníci, ktorých jediným zámerom je dosiahnuť zisk. Väčšina týchto informácií pochádza z blogov a fór s nízkymi autoritami.

Jedinečnosť prípadu

Vedecká štúdia naznačuje, že ľudia sa uľahčujú učiť sa tým, že robiana rozdiel od tradičných foriem vyučovania. Čítanie a regurgitácia informácií nevyvoláva subjektívny vrodený pocit, ako tofunguje. Tým, že sa do optimalizácie webových stránok pustite samostatne, je možné riešiť problémy intuitívne a prísť s nimiriešenia, ktoré ani vedúci predstavitelia priemyslu nezvážili. Ignorovanie rád, alebo spochybnenie, povedie k inovatívnejšejpath. Každá poskytnutá rada by mala byť užitočná len pri učení sa o tomto odvetví alebo pri vytváraní nových nápadov. Napĺňanie najlepšej stratégievyžaduje kritické myslenie o tom, čo sa naučil a založil výskum špecifických údajov vašej spoločnosti Source .

November 22, 2017