Back to Question Center
0

Semalt Shares "Google My Business" Essentials Každý majster SEO musí vedieť

1 answers:

Mnoho spoločností má fyzické kancelárie a stránky elektronického obchodovania. Povzbudzovanie zákazníkovkúpiť prostredníctvom fyzického obchodu je dôležitá pri zlepšovaní tržieb. Tiež pomocou procesu optimalizácie pre vyhľadávače (SEO)zvýšenie návštevnosti zákazníkov zvyšuje hodnoty predaja. Spoločnosť Google zaviedla aplikáciu s funkciami, ktorá zlepšuje riadenie podnikuinformácie o polohe. K aplikácii je možné pristupovať pomocou jednoduchého vyhľadávacieho procesu Google - ray ban clasicos.

Frank Abagnale, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby poskytuje popis aplikácie, aby ste mohli plne využiť jej funkcie.

Funkcie aplikácie Moja firma na Googli:

  • Používateľ je schopný spravovať niekoľko obchodných miest pomocou jedného ovládacieho panela.
  • Vlastník firmy môže meniť názov, adresu a prevádzkové hodiny podniku.
  • Používateľ môže analyzovať a odpovedať na recenzie zákazníkov prostredníctvom aplikácie.
  • Aktualizácia fotografií a príspevkov je jednoduchá prostredníctvom platformy Google+.
  • Funkcia analýzy na vysokej úrovni zlepšuje viditeľnosť online a angažovanosť zákazníkov.

Prepracovaná aplikácia Moja firma na Googli má ďalšie atraktívne funkciemajiteľovi firmy. Tieto ďalšie možnosti zahŕňajú:

  • Sledujte, ako sa podnik zobrazuje v službe Google+, Mapách Google a vo vyhľadávaní Google.
  • Preskúmajte analýzy výkonnosti vytvorené službou Google +.
  • Prístup k detailnej spätnej väzbe prostredníctvom recenzií zákazníkov a informácií o polohe.
  • Správa lokalít kedykoľvek..
  • Uveďte zóny umiestnenia a poštových adries pre podniky, ktoré majú obmedzené činnosti.

Aplikácia pre Android je dostupná v službe Google Play. Aplikáciu pre systém iOS je možné prevziať ajz Apple App Store. Môžete si stiahnuť alebo inovovať aplikáciu Moja firma na Googli. Nová aplikácia Moja firma na Googli v kombinácii so SEOkľúčové slová, aplikácia YouTube a aplikácia Google Analytics na integráciu údajov alebo informácií potrebných na identifikáciu nových informácií o polohe.

Informácie o službe Moja firma na Googli

V sekcii Prehľad služby Moja firma na Googli sa zobrazujú dôležité funkcie aplikácie.Pomocná stránka Moja firma na Googli poskytuje užitočné informácie o používaní aplikácie. Pri používaní aplikácie nie sú spojené žiadne náklady. Vyžaduje to lenčasu a úsilia aktualizácie údajov používateľa. Vlastník firmy s viacerými lokalitami by mal uprednostňovať najvyššie lokality na základe peňažnej hodnotyhodnoty alebo strategické výhody. Lokality môžu byť nahrané jednotlivo alebo hromadne pomocou tabuľky, ak sú viac ako 10. Podnikanievlastník by mal vytvoriť obchodný účet, ak miesta spravuje niekoľko jednotlivcov.

Optimalizácia miestneho vyhľadávania

Lokálne vyhľadávanie zahŕňa proces SEO. Je to podrobnejšie ako základné Google,Bing a Yahoo on-line vyhľadávanie. Miestne vyhľadávanie generuje výsledky pomocou mapovacích systémov; napríklad Mapy Google, Apple Maps, Foursquare,Žlté stránky a poradca pre výlet. SEO zlepšuje obchodnú viditeľnosť a online zákaznícky prenos. Zahŕňa distribúciu dôležitých údajovstovky online stránok. Zlepšenie procesu lokálneho vyhľadávania si vyžaduje vyspelú softvérovú platformu, ako je napríklad služba Moja firma na Googli. Je to hlavnéon-line vyhľadávač globálne. Špičková mapová platforma aplikácie je rozhodujúca pri zlepšovaní lokálneho vyhľadávania podnikových miest.

Záver

Aplikácia Moja firma na Googli je užitočná na zlepšenie viditeľnosti firmy na internete.Návštevnosť zákazníkov bude vždy vysoká na obchodných stránkach, ktoré majú obrovskú online účasť. Hlavným cieľom každého vlastníka firmy jegenerovať vysoké hodnoty predaja od zákazníkov, ktorí navštevujú online stránky.

November 23, 2017