Back to Question Center
0

Semalt: Štyri dôvody, prečo by spoločnosti IT služieb mali mať blog

1 answers:

Existuje mnoho firiem poskytujúcich služby v oblasti IT, ktoré majú úspech v podnikateľskom svete,ale z nejakého dôvodu má na svojich webových stránkach len niekoľko blogov. Mnoho ITspoločnosti poskytujúce služby dodržiavajú tradičné techniky predaja alebo ju považujú za príliš ťažkéa časovo náročné na spustenie blogu. Avšak spoločnosti, ktoré spravujú spoločnosťblog nakoniec prinesie odmenu. Julia Vashneva, zákaznícky úspechManažér Semalt Digital Services, vysvetľuje, aké výhody prináša blog prináša spoločnostiam poskytujúcim služby IT.

Zvýraznenie jedinečnosti služieb

Marketing obsahu je dôležitou súčasťou rozvoja podnikania na celom svete.Mnoho firiem ide digitálne a mobilné, takže marketing obsahu sa stalpotrebné na generovanie a diferenciáciu olova. Súčasne diferenciáciamôže byť pre niektoré spoločnosti poskytujúce služby IT trochu problémom, keďže sa zaoberajúrovnaké podniky každý deň. Keď vytvoríte blog, vytvárate niečo jedinečné,niečo, čo vás vyvedie z davu. Pomocou tejto funkcie môžete ukázať svoju osobnosť,pracovnú etiku, charakter vašej spoločnosti atď., čo pomôže potenciálnym klientom vybrať vašu spoločnosť medzi inými.

Mnoho spoločností poskytujúcich služby v oblasti informačných technológií má tendenciu navzájom sa miešať, pretože používajú rovnakú terminológiu.Tak ako si môžu byť istí, že vaše podnikanie je lepšie ako iná spoločnosť? A akomôže potenciálny klient vidieť, že váš tím je dostatočne zručný na to, aby získal prácuhotový? Mnohé spoločnosti poskytujúce služby v oblasti IT sa vo všeobecnosti spoliehajú na ústne alebo studené volaniaslužby, ale zamyslený rozvinutý blog môže otvoriť úplne iný,komplexný spôsob získavania nových zákazníkov.

Zobrazenie skúseností a zručností

Stránka "O nás" na každej webovej stránke spoločnosti je pri získavaní mimoriadne dôležitánoví zákazníci. Ak tvrdíte, že váš manažér alebo vodca má toľko rokovskúsenosť, rovnako ako každá iná spoločnosť, samozrejme, bude to zdať nevýrazné.Pomocou blogu môžete naopak preukázať svoje skúsenostia manažérskych zručností tak, aby sa obrátili na vašich potenciálnych klientov. Je to relatívnejednoduché, ale také blogové príspevky odrážajú podstatu všetkého, čo chcete propagovať.

Podpora vašej firmy

Blog sa stane skvelou platformou pre spájanie komunity IT služieb.Akonáhle píšete na blog vašej spoločnosti, iniciujete diskusiu, ktoráje otvorená pre profesionálov aj pre klientov. Spätná väzba, ktorú dostanetevám pomôže propagovať vaše služby rôznym ľuďom. Ak máte právoobsah na vašom blogu, dá vašu spoločnosť na mapu.

Výroba nových vodíkov

Nedávne štúdie ukazujú, že B2B firmy, ktoré prevádzkujú blog, budú produkovať až o 67% viacvedie ako spoločnosti, ktoré ho nemajú, a spoločnosti B2C majú túto mieru účtovaťv 88%. Keď vytvárate svoju prichádzajúcu marketingovú stratégiu,Váš blog by mal byť vždy jeho dôležitou súčasťou. V skutočnosti pomocou vyhľadávačaOptimalizácia (SEO) techniky v blogových príspevkoch pomáha spoločnostiam lepšierebríčky. Bez dobrého množstva obsahu súvisiaceho s poľom to nebude možnédosiahnuť. Keď upravíte svoj blog na účely SEO, budete pravdepodobnejšiepritiahnuť pozornosť potenciálnych zákazníkov.

Spustenie a beh blogu si vyžaduje dôsledné úsilie niekoho, kto je pripravenýpre náročnú prácu, výskum a má vášeň pre túto tému. Avšak IT službyspoločnosti si musia byť vedomé budúceho vplyvu, ktorý môže mať na podnikanie.Klienti Semalt Digital Agency úspešne preukázali, že návratnosť investícií do prevádzky blogu stojí za to Source .

November 22, 2017