Back to Question Center
0

Semalt tipy na budovanie zoznamu e-mailu a Začíname s Online Marketing

1 answers:

Mať zoznam e-mailov umožňuje začať zarábať peniaze. všetkotrvá to jedna e-mailová správa odporúčajúca nejaký nový produkt, ktorý propagujete, a vy by ste mohli maťobrovský výplatný deň, ale iba ak sa vám podarilo vybudovať veľký zoznam. Semalt Expert v oblasti digitálnych služieb,Michael Brown zdieľa užitočné tipy, ako začať s on-line marketingom.

Predstavte si, že máte informácie o novomprodukt, ktorý nájdete cenný a užitočný. Jednoduchý e - mail poslal na zoznam 10 000 ľudí smiera konverzácie vo výške 5% by mala za následok 500 predajov. Za predpokladu, že zarábate 10 dolárov provízie za predaj,čo je veľmi konzervatívny odhad, to by si zarobilo 5 000 dolárov za jeden deň, za menej akohodinu práce. Ešte si nie ste istí, že ste vytvorili zoznam e-mailov?

Prirodzene, e-mailový zoznam 10 000 je stredne veľkýzoznam, ktorý bude trvať niekoľko mesiacov na vybudovanie, takže musíte začať pracovať na tom dnes, nie zajtra.čím rýchlejšie začnete budovať svoj zoznam, tým rýchlejšie budete sedieť, posielať e-mail o novomprodukt a zarobiť si viac v tej hodine, ako by ste zvyčajne zarobili za mesiac.

Výhody zoznamu e-mailov

  • Nákladová efektívnosť priameho marketingu
  • Schopnosť analyzovať kliknutiaa ďalšie dôležité štatistiky, ktoré vám pomôžu vyladiť svoju e-mailovú stratégiu
  • Budovanie autorít a dôvera prostredníctvom poskytovania hodnoty v čase
  • Vyššie prepočty splatnéna budovanie prebiehajúcej komunikácie so zoznamom e-mailov

Jedna z najdôležitejších častí budovania e-mailuzoznam uchováva vašich predplatiteľov. Je veľmi bežné, aby sa pýcha čitatelia prihlásili na svoj bezplatný "stimul"a následne ich odstráňte zo svojho zoznamu e-mailov. Musíte byť schopní poskytnúť im hodnotudôsledne vo vašej e-mailovej výmeny, inak sa rozlúčte s vašou tvrdou prácou a budúcimi ziskami ..

Efektívne e-mailové marketingové kampane sú všetko okolosprávny prístup. Premýšľajte o všetkých e-mailoch, ktoré dostávate denne a prečo niektoré z nich vás chytiapozornosť a iné boli vymazané. Existuje veda na získanie záujmu a dôvery účastníkov prostredníctvomjednoduchý e-mail. To je rozdiel medzi prijatým "spamom" a e-mailmi, na ktoré kliknete, aby ste sa o tom dozvedeli viac.

Kľúčové body, ktoré si treba zapamätať pri vytváraní zoznamu

  • Vytvorte si dôveru tým, že poskytnete odborné znalosti a hodnotu vo svojom cieľovom výklenku
  • Spustite ich emócievytvára príbehy, ktoré čitatelia nachádzajú fascinujúce
  • Zálohujte svoj príbeh s reálnou logikou ako naprodporúčania, aby ste ich ešte zaujímali

Je dôležité hovoriť priamo s vašimi odberateľmi.Viete, prečo sa zaregistrovali, a tak im s nimi hovorte spôsobom, ktorý im bude venovať pozornosť. Nikto nemá rád e-mailže hovorí o nedôležitých bodoch, tak sa dostaňte k vášmu bodu rýchlo a priamo. Potom im povedzte príbeh, ktorý onisa môže týkať. To spôsobí, že emócie prídu na povrch, čo je presne to, čo hľadáte.

Najlepším spôsobom, ako vytvoriť zoznam e-mailov, je použiť arenomovaný auto responder. Môžete nastaviť automatické e-maily, ktoré sa budú týkat týždňov do budúcnosti, a akonáhle to urobíte,nemusíte nič robiť. Existuje veľa možností, ale zdá sa, že Aweber je najviac hodnotený. tamje motivácia nájsť bezplatnú alebo lacnejšiu alternatívu, ale problém s tým je, že vaše emaily môžu byť obmedzenéna jeden za týždeň, alebo skončí v priestore spamového účastníka.

Riadky predmetu e-mailu by mali byť neodolateľnéa získajte lepšiu zvedavosť každého. Rozprávanie príbehov je nevyhnutné pre zachytenie ich mysle a získanie ich na témumyslenia. Získajte viac informácií o copywritingu vám pomôže vytvoriť cenné e-maily, ktoré vaše čitatelia čítajú a chcú.

Nezabudnite vybudovať dôveru so zoznamom e-mailov predtýmzačnete s pitching produktov a chcete predaj. Autorita pochádza z dôveryhodnosti a práve toto umožňuje predaj v budúcnosti.

Uistite sa, že ste čitateľovi povedali, čo má robiť. tomohli by to znieť protirečivé, ale štúdie dokázali, že hovoriť osobe, aby urobila niečo, dostane lepšiu odpoveď akoaby ich niečo urobili. "Zaregistrujte sa teraz pre tréning 1 na 1" by bolo efektívnejšie ako "Chcete sa prihlásiť na tréning 1 na 1?"

Dúfajme, že tento článok vám pomôže naučiť savec alebo dve o vytvorení zoznamu e-mailov. Najdôležitejšie je vedieť, že nemôžete čakať, kým začnete. Je toživotne dôležité, aby ste na túto úlohu začali hneď. Ak máte nejaké váhanie, pozrite si Semalt Digitálne službytak vám to urobíme jasne Source .

November 22, 2017