Back to Question Center
0

Semalt varuje z 8 nebezpečných technológií SEO Black Hat

1 answers:

SEO techniky musia dodržiavať súbor pravidiel stanovených vyhľadávačmi . Napriek tomu existujú tí jedinci (spameri), ktorí chcú znížiť rohy, aby priniesli organickú návštevnosť na svoje stránky. Robia to tak, že porušujú pravidlá stanovené vyhľadávacími strojmi praktikami bežne známymi ako čierny klobúk.

Michael Brown, špičkový profesionál z Semalt , definuje niekoľko z nich, aby ste zostali v bezpečí:

1. Platené odkazy

Používatelia nakupujú odkazy na základe informácií o tom, ako sa hodí, ako aj o návštevnosti, ktorú dostanú, aby získali vysokú rebríčku - î¹ï€ï€î¿ï†î±î­ïƒ îºî±ïˆî¿ï…î»îµïƒ. Je to docela ľahké vykonať, pretože jeden nebude musieť vysporiadať sa s kvalitou obsahu odkazu potom, čo sú cez transakciu. Tiež, keďže vyhľadávacie nástroje ako Google sa ťažko spoliehajú na kotvové texty, ktoré sa dajú zaradiť do stránok, zákazníci si môžu vybrať nákup na základe svojich preferencií.

2. Spam Komentáre

Jej zamýšľaný účel je vytvoriť bezplatný spätný odkaz na stránky spamera a neposkytnúť žiadne SEO výhody. Otvorené blogy bez kontroly kvality sú ľahké ciele pre spamové komentáre. Ponecháva negatívny dojem s ľuďmi, ktorí navštívili stránku, čo znižuje ich skúsenosti. Neskôr nemôžu opustiť žiadne hodnotné pripomienky, pretože sa zdá, že blog je neprofesionálny alebo zanedbávaný.

3. Duplicitný obsah

Je to technika "kopírovať a vkladať", ktorá sa používa na šírenie podobného vyzerajúceho obsahu v niekoľkých oblastiach. Vyhľadávacie nástroje dávajú prednosť jedinečnému obsahu a duplicita len zhoršuje šance na umiestnenie stránky. Používatelia neočakávajú, že nájdu podobný obsah na niekoľkých odkazoch v záznamoch Google. Znižuje ich skúsenosti a preto je zaradená ako čierny klobúk. Duplikácia sa môže vyskytnúť aj v jednej doméne. Väčšinou je to zvyčajne kvôli nedostatku vedomostí. Kanonické značky pomáhajú identifikovať pôvodnú verziu príspevku a robia ostatné kópie neviditeľné pre crawl bot spoločnosti Google.

4. Článok Spinning

Je to forma duplikácie, keď obchodníci robia zmeny dokumentu, aby sa zdalo, že je to nový alebo unikátny nástroj na obchádzanie plagiátorstva. Získava popularitu, napriek tomu, že zodpovedá kontextu plagiátového obsahu.

5. Maskovanie

Maskovanie je taktika, ktorá sa používa na poskytovanie obsahu alebo adries URL užívateľovi, ktorý je úplne odlišný od toho, čo index pavúkov vyhľadávačov. To trikoví vyhľadávač, aby ho zaradil na vysokú úroveň v rámci SERP a zároveň poskytoval návštevníkom irelevantné informácie.

6. Stránky dverí

Jedná sa o vstupné stránky optimalizované pre kľúčové slová , ktoré presmerujú používateľov z vybraného výsledku na iné miesto určenia s nesúvisiacimi informáciami. Zameriavajú sa na vysokú pozíciu pre konkrétne otázky.

7. Kľúčové slovo plnky

Vlastníci webových stránok tu obsahujú väčšinu kľúčových kľúčových slov, čím zvýšia svoje šance na to, že budú viditeľné na SERP, a tak budú môcť čo najviac využívať ekologickú prevádzku. Naplnenie kľúčových slov však znamená, že príspevky vyzerajú neprirodzene a nie užívateľsky príjemné.

8. Neviditeľný text

Metóda zahŕňa uvedenie súboru kľúčových slov na bielom pozadí, ktoré je pre návštevníkov neviditeľné. Iba vyhľadávacie stroje, ktoré ich nájdu, indexujú a indexujú.

Dôsledky

Ľudia, ktorí využívajú technológie čierneho klobúka, neberú do úvahy vysoké riziko, ktoré s nimi spojené, odkedy sa objavia. Výsledkom je sankcie alebo v najhoršom prípade vyhľadávače zakazujú, aby sa lokalita nikdy neobjavila na SERP.

November 24, 2017