Back to Question Center
0

Semalt: Výhody a nevýhody používania Black Hat SEO stratégie

1 answers:

Je možné pred konkurenciou používať SEO stratégie čierneho klobúka. Internetoví obchodníci môžu využívať čierne klobúky SEO taktiky na vyššiu pozíciu, zvýšenie konverzácií a prilákanie väčšej návštevnosti bez porušenia pokynov spoločnosti Google. Preto, čo je čierna klobúk SEO? Termín "čierny klobúk" označuje agresívne SEO taktiky, ktoré porušujú osvedčené postupy a smernice vyhľadávača (napr. Google) - digital logo maker. Najznámejšie črty SEO čiernej čiapky sú jej jediné zameranie na manipuláciu s rebríčkami a vyhľadávačmi a ignorovanie používateľov.

Čierny klobúk SEO používa prístupy, ako je náplň kľúčových slov, automatizácia obsahu a spriadanie článkov na pozíciu nekvalitného obsahu a manipuláciu s hodnotením vo vyhľadávačoch. Navyše, čierny klobúk SEO používa vrstvený odkaz budova , vytvoriť prepojenie kolies, dverí stránky, a plášť odkazy. Spoločnosť Google nakoniec vyriešila a chytila praktiky čierneho klobúka tým, že zverejnila aktualizáciu Google Panda (algoritmus hodnotenia), ktorý je tiež známy ako Google Penguin. Odvtedy všetky stránky, ktoré používajú techniky čierneho klobúka, sú penalizované spoločnosťou Google. V tomto ohľade môže organická návštevnosť stránok vystupovať rýchlo tým, že začlenila čierne čiapky SEO taktiky do kampaní na budovanie odkazov, ale v prístupe s bielym klobúkom. Igor Gamanenko, Semalt Customer Success Manager, ponúka možnosť pozrieť sa na nasledujúce čierne klobúky:

Taktická taktika: Linkové kolesá

Linkové kolesá dosiahli pred niekoľkými rokmi priekopnícku taktiku spojeneckej budovy. Navyše počas tohto obdobia niektorí renomovaní špecialisti na biely klobúk SEO chválili schopnosť odkazových kolov ovplyvniť poradie webových stránok v spoločnosti Google. Čierne klobúky využívali prepojovacie kolieska na zvýšenie sily vytváraných spojov s účinkom hnacieho pohybu webových stránok vyššie vo výsledkoch vyhľadávača. Myšlienka za odkazovými kolesami je jednoduchá - vytvoriť vzor webových stránok, ktoré odkazujú z jednej stránky na inú vrátane hlavnej stránky vývojára. Každá webová stránka kolesa následne vytiahne nasledujúci papier. Spojovacie kolesá tvoria uzavretý systém. Z tohto dôvodu autorita odkazov neustále rastie a nakoniec smeruje silnejší odkaz na hlavnú webovú stránku.

Taktika dva: Zmiešaná linková budova

Zmiešaná budova odkazov je stratégia, ktorá odoberá myšlienku mať veľa odkazov na zlepšenie poradia webových stránok. Hlavným trikom tejto stratégie je zahrnutie odkazu na webovú stránku medzi inými webovými stránkami na vysoko autoritatívne odkazy, ako napríklad New York Times. Týmto spôsobom majiteľ webových stránok môže oklamať vyhľadávacie nástroje, aby zaobchádzali s ich webovými stránkami podobným spôsobom ako iné webové stránky, a tým im udeľovali vyššie pozície.

Taktika 3: Vytvorenie spoja

Stratégia používa koncepciu prepojenia viacerých autoritatívnych stránok ako spätných odkazov, ako napríklad budovanie odkazovaných odkazov. Metóda je však jednoduchšia v tom, že vlastník stránok môže vytvoriť odkazy na existujúce webové stránky na zlepšenie ich hodnotenia a autority. Čierne klobúky SEO vytvárajú vrstvy odkazov s každým odkazom smerujúcim späť k predchádzajúcemu, čo nakoniec posilňuje spätný odkaz.

Taktika štyri: Kontakt šrotovanie

Čierne klobúky môžu používať aplikácie ako Scrapebox na vyhľadávanie internetu pri vyhľadávaní čokoľvek, od obsahu po kľúčové slová a kontaktné údaje správcu webu. Tieto informácie sa používajú pri odosielaní žiadostí o automatické prepojenie a pri vytváraní sprievodných porušení obsahu. Takže pomocou nástrojov na šrotovanie môžu používatelia analyzovať miesto pre technické problémy SEO.

Záver

Existuje veľa zložitostí, ktoré sa podieľajú na procese budovania odkazov. Toto zahŕňa kroky, ktoré treba dodržiavať pri rozširovaní profilu odkazov. Ak chcete zostať pred konkurenciou, on-line obchodník by mal používať čierny klobúk SEO, ale v bielom klobúku spôsobom.

November 24, 2017