Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, ako upraviť stratégiu SEO na špecifické výklenky

1 answers:

Existuje veľká dávka súťaže v oblasti SEO, len vyhľadávaniepre "SEO" alebo "obsahový marketing" a uvidíte milióny výsledkov a to zahŕňa podniky a ľudí bojujúcich ostreľba pri viditeľnosti. Výhodou slúžiť nekonvenčnému alebo unikátnemu výklenku je, že budete mať menej konkurencie, ale budete maťmenšie publikum a zdroje, ktoré vám pomôžu stať sa úspešným. Čo je potrebné, aby ste sa stali úspešnými v unikátnych výklenkoch a zlepšili sašance na SEO úspech?

Jack Miller, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,zdieľa užitočné tipy, ktoré vám pomôžu vytvoriť víťaznú SEO kampaň.

Poznaj svoje publikum

Skôr ako čokoľvek inokedy potrebujete čas na to, aby ste sa učili a porozumeli svojmu publiku.Môžete začať so základným prieskumom trhu, ale budete potrebovať viac, aby ste sa naučili svoje potreby zákazníkov, obsahové preferencie a zvyky.To vám pomôže zbaviť sa klišé o tom, ako ľudia vykonávajú vyhľadávania, čím vám poskytne skratku k lepšiemu materiálu, ktorý vás urobí viacrelevantné pre potreby vášho publika.

Použite frázy s dlhými koncami

Najlepší čas na začatie výskumu kľúčových slov po dlhom chvoste je, keď pochopíteako vaše publikum vyhľadáva informácie alebo produkty vo vašom výklenku. Aktualizácie spoločnosti Hummingbird a Panda mali negatívny vplyvtradičné kľúčové slová, ale kľúčové slová pre dlhé chvosty stále fungujú pre jedinečné výklenky. Namiesto toho, aby ste sa sústredili na kľúčové slová, ktoré vám poskytujú väčšiu návštevnosť,používať frázy s dlhými chvostmi, t. j. formát otázok a odpovedí, tieto sú najlepšie pre unikátne výklenky.

Iba originálne nápady

Namiesto toho, aby ste aktualizovali nápady iných ľudí, príďte skutočneoriginálne nápady. Môžete to urobiť prostredníctvom výskumu a prísť s otázkami, ktoré neboli nikdy predtým požiadané..To vás pohne avaša značka k veľkosti.

Nájsť priestor pre vydavateľov mimo lokality

S cieľom zlepšiť hodnotenie organického vyhľadávania a autority domény,potrebujete prichádzajúce odkazy rovnako ako príspevky zamerané na nika. To znamená, že budete musieť pracovať spolu s konvenčnými vydavateľmi. Môžeš písaťobsah, ktorý je čiastočne relevantný pre vašu silu - ale obsah by mal byť cenný pre publikum vášho vydavateľa. Tento krok môževyžadujú, aby ste urobili kompromis, ale odkazy, ktoré získate, zvýšia vašu prítomnosť vo vyhľadávaní.

Učte sa od svojich súperov

Namiesto toho, aby ste sa snažili súťažiť s ľuďmi v rovnakej oblasti ako vy,spojte sa s nimi a dozviete sa, čo robia inak, a nezabudnite zdieľať svoje poznatky taky. Tu nie je žiadne riziko, pretoževaša výklenka je malá a nebudete vynútený.

Začnite malý

Pretože nemáte k práci s vašimi kampaňami žiadne údaje, začnitemalé. Použite niekoľko kľúčových slov naraz a napíšte čerstvý obsah pred veľkým spustením. To vám pomôže získať informácie, ktoré budúrozhodujúce, keď idete veľké.

Získajte sociálne

Používajte sociálne médiá, pretože to je najlepšia cesta, ktorú môžu nájsť ľudiavy. Sociálne médiá sú tiež najlepším miestom na zlepšenie viditeľnosti, skôr ako sa sústredíte na hodnotenie. Pomôže vám tiež pripojiť sas vplyvmi, syndikovať svoj obsah a zlepšiť svoje sledovanie.

Vytvoriť komunitu na mieste

Môžete to urobiť prostredníctvom fóra komunity, kde budú vaši používateliaspojiť sa navzájom. To povzbudzuje väčšiu lojalitu a pomáha vám pridať nový obsah.

Ponuka hlavného prúdu

Aby ste vytvorili lepší vzťah s konvenčnými vydavateľmi,musíte ponúknuť nejaký hlavný obsah. Môžete to urobiť tým, že rozdelíte svoje blogy na podsekcie, ale nestrácajte sústredenie na vaše nika blogy.To vám poskytne väčšie publikum, ktoré bude čítať a zdieľať váš obsah Source .

November 22, 2017