Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, ako využiť čo najviac SEO a e-mailový marketing integrácie

1 answers:

Email Marketing je nákladovo efektívny kanál na rozšírenie povedomia o značke,a budovanie lepšieho vzťahu so zákazníkmi prostredníctvom vytvárania presvedčivého, užitočného alebo zábavného obsahu. Keď si myslíteže SEO má iba význam pre umiestnenie na webovej stránke s výsledkami, zdá sa byť zložitejšia a rôznorodejšia.

Artem Abgarian, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby vysvetľujú spojenie medzi e-mailovým marketingom a SEO a zdieľajú rady, ako ich efektívne integrovať.

Optimalizácia e-mailového marketingu

Poskytovatelia e-mailových služieb ponúkajú IP adresy a monitorovanie aktivít.Dodržiavanie zákona CAN-SPAM zvyšuje dôveryhodnosť stránok s poskytovateľmi internetových služieb. Nedodržanie predpisov má za následok nižšiu mieru prenosu alebo čierny zoznam.Niektorí čitatelia sa rozhodli prečítať si svoje správy v textovej forme, takže je rozumné mať textovú verziu pre e-mail HTML. Postupne sa postupujepropagačné správy v porovnaní so začiatkom s nimi znižujú šance na "opting out".

Obsah by mal mať priamy odkaz na vstupnú stránku, ktorá máinformácie o produkte, službách a propagáciách a prevádzkuje cielené kľúčové slová. Prispôsobenie obsahu tak, aby obsahovalo konkrétne témyzáujmu zvyšuje šancu na prezeranie a angažovanosť. Pri riešení väčšieho cieľového publika, segmentácie pomocou demografických údajov,záujmy alebo preferencie je dôležité, pretože znižuje mieru odchodov. SEO prevádza návštevnosť na stránky, ktoré majú viditeľné prihlasovacie boxy a tým pomáhajúrozbaliť zoznam. Nakoniec vrátane odkazov na sociálne médiá v orgánoch pre zasielanie správ zaberá návštevníkov a príjemcov v akýchkoľvek propagačných akciách..

Integrácia SEO a e-mailového marketingu

Jednoduché spôsoby optimalizácie návrhu šablóny zahŕňajú:


  •  SEO Best Practices, ako je optimalizácia titulkov, titulov,predmetové línie, kópie tela a ukotvené texty, ktoré odkazujú na konkrétne stránky na webe. Obrázky by nemali presahovať 600 pixlov ako väčšinačitatelia prezerajú len texty s vypnutými obrázkami. Alt textové značky na obrázkoch umožňujú používateľom, ktorí používajú iba text, aby pochopili predmet.Funkcia "Zobraziť v prehliadači" by sa mala objaviť v dizajne šablóny v prípade, že čitatelia majú problémy s čítaním e-mailu. 
  •  Canonical Štítky platia, keď si želáte použiť archív preblogy alebo informačné bulletiny na webových stránkach, do ktorých majú prístup vyhľadávacie nástroje. Oznamujú vyhľadávaču, že považuje stránku za preferovanú adresu URL,a že všetok obsah k nemu prúdi. 
  •  Archív elektronického spravodaja je knižnica všetkých publikovaných bulletinovso všetkými relevantnými témami. Všetky názvy sú optimalizované v konvencii pomenovania pomocou kľúčových slov a jednotlivých odkazov na každý bulletin. 
  •  Mobilný marketing vyžaduje šablóny, aby sa zmestili na mobilné obrazovkys prispôsobivými návrhmi, ktoré sa prispôsobia konkrétnemu mobilnému prehliadaču. 
  •  Subject Lines pomáhajú čitateľom porozumieť obsahu e-mailu predtýmdokonca ho otvoriť. Nemali by mať nič spoločné so SEO a mali by sa zaoberať záujmom príjemcu. 
  •  Video e-maily. Vstavané videá ako výzva na akciu pomáhajú čitateľomdozvedieť sa viac a pomáha pri konverzii. 
  •  Sledovacie kampane pomocou služby Google Analytics. 

E-maily neobmedzujú obsah, pokiaľ spĺňajú podmienky CAN-SPAMpožiadavky a udržiavať ich jednoduché a krátke. Majte na pamäti, aby ste ich navrhli podľa cieľového publika so zreteľom na SEO. Sbudúce vylepšenia v službe Google, zachytávanie e-mailov bude pre podniky dôležité, pretože používatelia nebudú musieť navštíviť webovú stránkuich zachytených činností.

November 22, 2017
Semalt vysvetľuje, ako využiť čo najviac SEO a e-mailový marketing integrácie
Reply