Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, čo SEO aspekty by ste mali myslieť vo vývoji webových aplikácií

1 answers:

Rozvoj webových stránok možno porovnať s budovaním domu: ak je slabýnadácia potom nebude stabilná. Ak chcete v ňom žiť, musíte urobiť nejaký základ. Pre webové stránky je základom vyhľadávanieoptimalizácia motora (SEO) - افضل شركة غسيل خزانات بالدمام .

Keď vyvíjate webové stránky bez ohľadu na to, či ide o úplný redizajnalebo aktualizácia, potom musíte premýšľať o SEO. Tu je dôvod, prečo:

  • > vám ušetrí veľa času
  • > získa vám vyššiu pozíciu
  • > vám poskytne viac dopravy a to vám veľa peňazí

Na pomoc pri využívaní týchto výhod Ivan Konovalov, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt ,vytvoril zoznam bodov SEO, ktoré by ste mali zvážiť pri príprave a navrhovaní webových stránok vašej spoločnosti.

1. Architektúra a vytváranie odkazov

Pomocou analógie domu si všimnete, že má veľa častí. Napríklad,máte inštalatérske práce, nábytok, izoláciu, terénne úpravy, lakovanie a zoznam pokračuje. Všetky tieto musia spolupracovať pri vytváranípoužiteľný priestor. To isté platí aj pre vašu webovú stránku - musí to byť logicky upravené. Teraz je to architektúra webových stránokstará sa o. Prepojenie na druhej strane zabezpečuje prístup k všetkým súvisiacim stránkam vášho webu.

2. Crawlability

Spoločnosť Google a iné vyhľadávacie nástroje indexovo prehľadávajú vaše webové stránky a potom indexujúne. Či už sa rozhodnete pre XML, AJAX, Flash alebo JavaScript, uistite sa, že obsah je dynamický. Ste odrádzaní od používania AJAXpretože stránky kódované pomocou tohto kódovacieho jazyka sú notoricky obtiažne prehľadávať a následne indexovať..Dvojitá kontrola vašich webových stránoksúborov robots.txt pre chyby.

3. Funkčnosť

Váš jediný účel je predaj vašej značky. Každá funkcia by mala pomôcťslúžiť tomuto účelu. Či už ide o pokladničné menu, katalóg alebo čokoľvek, o čom sa môžete zamyslieť. Zabezpečte, aby nič nebránilofunkčnosť webových stránok tak, aby ste sa pozreli na nefunkčné odkazy a iné chyby počas fázy vývoja webu. Kedykoľvek sa rozhodneteaby ste redesignovali svoje webové stránky, uistite sa, že nová verzia stránok je hosťovaná na samostatnom serveri "dev". Nikdy sa nepokúšajte žiťzmeny. Môžete stratiť tisíce dolárov.

4. Mobilný dizajn

Rýchlosť zaťaženia webových stránok ide ruka v ruke s mobilitou. akomusia mať vysokú prioritu. Najlepšia vec je, že oboje je možné urobiť počas fázy vývoja vášhowebové stránky. Ušetrite klientov agónie pomaly načítavajúcich sa webových stránok. Nájdite spôsob otestovania písiem a šablón so štýlmi. Nezabudniteodložiť načítanie jazyka JavaScript. Tým sa zabezpečí hladké fungovanie webových stránok. Vyhradzte si čas na správnu optimalizáciu miery konverzietaktika. Vaše ukazovatele výkonnosti a analytika by vás mali sprevádzať. Nezabudnite na svoju domovskú stránku kartu s výzvou na akciu.

5. Rýchlosť a skúsenosť používateľov

Približne 60% organických vyhľadávaní sa uskutočňuje na mobilných zariadeniachje dôležité, aby ste začlenili dizajn "priateľský pre mobilné zariadenia". Môže to byť čokoľvek, od kompresie obrázkových súborov po zvýšenie rýchlosti. akvaše webové stránky sú prístupné na všetkých zariadeniach, potom ste dobré ísť.

November 22, 2017