Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje, čo spôsobuje dezinformáciu v SEO

1 answers:

Väčšina podnikateľov a optimalizátorov vyhľadávačov veríže môžete Google zaradiť do čiernej listiny, ak do obsahu svojej domovskej stránky zadáte niekoľko kľúčových slov. Tiež niektorí ľudia si myslia, že časťobsah môže byť vo vyhľadávačoch vyšší, ak je zdieľaný niekoľkokrát. Toto sú zavádzajúce pravdy. Plnenie kľúčových slov nemôže Google vyzvaťna čiernu listinu. Hoci existuje korelácia, že ak sú informácie, ktoré boli zdieľané mnohokrát v sociálnych médiáchpočetné prichádzajúce odkazy, spoločnosť Google neustále odmieta, že sociálne akcie zohrávajú významnú úlohu v hodnotení potenciálu. Preto tvrdíte, že viacakcie výsledky na vyššiu klasifikáciu je len polovica pravdy a dosť zavádzajúce fakt.

Jack Miller, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,vysvetliť, prečo sa v dnešnej dobe šíria dezinformácie do značnej miery v SEO a ako sa tomu v praxi vyhnúť.

Nerovnosť polopravdy

Existuje väčšia pravdepodobnosť, že spíš tečie polovica pravdy než toabsolútne mýty. Mýty a mylné predstavy sú zvyčajne zasielané osobám mimo odvetvia. Na druhej strane, SEO priemysel jezaplavené polovičnými pravdami, pretože vo väčšine prípadov nefungujú s priamymi skutočnosťami. Skutočnosť, že algoritmy všetkých vyhľadávačovvrátane Google sú najvyššie tajomstvá, znamená to, že nemôžu odhaliť to, čo považujú pri hodnotení výsledkov, ale môžu lendať stopy. Podobne ide o akceptovateľnú myšlienku..Napríklad obsah s množstvom spoločenských podielov je vysokýšanca zarábať prichádzajúce odkazy, ale snáď to nie je podiel sociálnych médií vykonávajúci prácu. Preto na základe vhodných kľúčovže máme spoločenské podiely, je to takmer polovica pravdy, ktorú je ľahké súhlasiť.

Tempo priemyslu

Rýchle tempo SEO priemyslu vedie k nárastu dezinformácie.Aj keď sa spoločnosť Google prispôsobuje pomalému a nepretržitému plánu vydávania, rastie, prináša nové technológie a štýly vyhľadávaniapre optimalizátorov vyhľadávania je ťažké dohnať. To má rôzne dôsledky na šírenie dezinformácií, ako sú predtým platné informáciemôžu byť ľahko zastaralé a ľudia často dodávajú nedostatočné informácie v zúfalej snahe byť prvým, ktorý pokryje vyhľadávací príbehalebo poslednú aktualizáciu. Pochopenie informácií v bitoch je dôležité, ale rýchly predpoklad môže viesť k nedorozumeniu toho, čo jeskutočne sa deje. Napokon, pri rýchlej rýchlosti môžu byť zlé informácie rozložené v krátkom čase a môžu byť príliš neskoro na ich opravupo prijatí komunity.

Ako sa vyhnúť dezinformáciám

  • Cross-referencie. Vždy porovnávajte informácie z rôznych zdrojov.Skontrolujte, či iný zdroj má údaje, ktoré potvrdzujú informácie v aktuálnom zdroji.
  • Pozrite sa na tvrdé dôkazy. Ak prehľad poskytuje všeobecné informácie,napríklad hľadajte štatistické údaje, fakty a údaje, ktoré sú ľahko dostupné v iných spoločnostiach.
  • Skontrolujte svoje zdroje. Napríklad, ak náhodná osoba dávainformácie o SEO taktike, bude presnejšie, ak hľadáte to isté od osoby, ktorá má kariéru v SEO.
  • Spochybnite svoje predpoklady. Pokúste sa vyvrátiť niektoré z vašichviery, aby sme sa dostali bližšie k najvyššej pravde Source .

November 22, 2017