Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje faktory, ktoré by ste mali zvážiť pri hľadaní správneho názvu domény

1 answers:

Keď uvažujete o vytvorení on-line prítomnosti, prvá vec, ktorú by ste malito je zaregistrovať svoju doménu. Výber názvu domény je dôležitý, pretože to budebuď vám prinesie úspech, alebo zlyháte vo svojom podniku. Doménové meno zabezpečuje váš onlineprítomnosť, aby sa vaše webové stránky zobrazili. Hľadáte správny názov domény,overte si niektoré faktory, ktoré Semalt odporúča, aby ste zvážili vedúcu odborníka na digitálne služby, Julia Vashneva.

Reputácia spoločnosti

Je dôležité nájsť spoľahlivú spoločnosť. Veľmi často niektoré z týchto spoločností začínajú inzerovať svojeslužieb, a neskôr sa spolupráca s nimi stáva rozpakom. Na druhej strane,iné spoločnosti účtujú vysoké ceny, ale neposkytujú kvalitatívne služby. Vykonajte kontrolu pozadiana spoločnosť, s ktorou by ste chceli pracovať, aby ste vedeli pravdu o tom.

Názov domény

Keď ste v procese registrácie svojho názvu domény, vyberiete menomôže byť niekedy výzvou. Čo musíte zvážiť, je, že meno by malobyť ľahko zapamätateľný a mať úzke spojenie s prácou, ktorú vaše webové stránkymusí vykonať. Navyše by mal byť aj názov s výrazom, ktorý je ľahko vyhľadateľný.

Autorské práva Doménového mena

Uistite sa, že názov domény, ktorý si vyberiete nie je chránený autorskými právami niekým inýmby vám mohli spôsobiť právne komplikácie. Bude dobré zabezpečiť, aby spoločnosť, ktorú ste vyktoré si vybrali na registráciu vašej domény, jasne vysvetlili pravidlá používania názvov doménoni poskytujú. Urobte správnu voľbu rozšírenia, aby ste ju používali vo svojom názve domény,môže to byť .com .net .org a oveľa viac, záleží to na vašich webových stránkach.

Výber kľúčových slov

Výber relevantných kľúčových slov je dôležitým aspektom, ktorý je potrebné zvážiť pri výberenázov domény. Zdá sa, že vyhľadávacie nástroje uprednostňujú doménové meno bohaté na kľúčové slová. V tomto prípade vymali by sa pokúsiť použiť primárne kľúčové slovo alebo frázu, pre ktorú chcete optimalizovať svoje webové stránkya pokúste sa vylepšiť okolo názvu domény.

Registrácia webhostingu

Takisto by ste sa mali pokúsiť o to, aby ste svoje doménové meno nezaregistrovali vo svojom webovom hostiteľovi. pretožeakonáhle sa rozhodnete rozdeliť spôsoby s hostiteľom (čo je bežné), stáva sa bolesťou hlavy, ktorá sa má pohybovaťvašej doméne, v takom prípade bude dobré, ak ich rozdelíte Source .

November 22, 2017