Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje hlavné aspekty e-commerce SEO

1 answers:

Budovanie webových stránok a získavanie návštevnosti sú dve rôzne veci.Spustenie internetového obchodu je jednoduchá úloha, ale môže sa stať ťažké, keď sa snažíte dostať zákazníkov cez internet. totoproblém sa stáva intenzívnym, pretože konkurenti obmedzujú naše šance na získanie na trhu. Keď ste uskutočnili výskum a založili stewebové stránky, musíte získať uznanie pomocou vyhľadávačov, ako je Google, takže budete potrebovať optimalizáciu pre vyhľadávače. Tento proceszahŕňa úpravu funkcií vašej lokality podľa požiadaviek algoritmov vyhľadávacích nástrojov, aby ste získali najvyššiu pozíciušpecifické kľúčové pojmy - ranking long term care insurance.

Jason Adler, manažér úspešného riadenia zákazníckej služby Semalt poskytuje hodnotné tipy na optimalizáciu vášho obsahu a optimalizáciu obsahu webových stránok, aby vám pomohla vo vyhľadávačoch vyššiu pozíciu.

 • Zlepšite rýchlosť a reakciu svojich stránok 
 • Práca na meta názvoch a popisoch je viac presvedčivá a akceptovateľná 
 • Použite dlhšie, jedinečné opisy produktov a dlhé chvostové kľúčové slová 
 • Pridajte recenziu zákazníkov, aby ste prilákali viac klientov 
  • Poskytnite obsah uvádzajúci, čo hľadajú zákazníci

Pri vykonávaní SEO by mohlo byť pre vaše úsilie prínosom niekoľko nástrojov. Tieto nástroje zahŕňajú:

 •  1. PicMonkey a Kraken.  Kombinácia týchto nástrojov vám dávaoptimalizácia dizajnu webových stránok. Môžu upravovať a zmenšovať veľkosť obrázkov na internetových stránkach zvyšujúc rýchlosť aodpoveď vašich webových stránok..
 •  2. GetFiveStars  Tento nástroj pomáha tým, ktorí majú obavy o svojespätná väzba od zákazníka. GetFiveStars zašle svojim klientom e-mail s potrebnými informáciami. Bude zachytiť pozitívne alebo negatívnespätnú väzbu na internete, ako aj zlepšenie vášho hodnotenia.
 •  3. Autopilot.  Jedná sa o lacný nástroj, ktorý môže automatizovať niektoré aspektyvašich marketingových kampaní. Táto aplikácia obsahuje 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, po ktorej nasleduje 25-mesačné predplatné. 
 •  4. YoRocket.  Tento nástroj môže vyhodnotiť meta tituly a popisywebovej stránky. Môžete ho použiť na to, aby popisy presvedčivé a usmerňovali obsah na webovej stránke. Brian Dean a Backlinko sa rozvinulitento nástroj. Je to prémiová služba a používatelia platia za to, aby získali vysoké ceny za kliknutie. 
 •  5. Semaltové návrhy na kľúčové slová  Ide o kľúčový nástroj na vyhľadávanie kľúčových slovmôže poskytnúť dlhé kľúčové slovo. Môže to byť užitočné pri poskytovaní vyhľadávaných výrazov, ktoré kupujúci kupujú z internetu. Môžedávať kľúčové slová na vytvorenie záznamu alebo vytvorenie obsahu online. 

Vytváranie webových stránok a získavanie toku návštevníkov môže byť ťažkédosiahnuť. S SEO, veci sa ukážu byť trochu jednoduchšie, a tam je nejaká nádej. Optimalizácia webových stránok prostredníctvom taktiky SEOvýber obsahu a spätné prepojenie môže spôsobiť, že vaše stránky získajú návštevnosť. Pomocou nástrojov SEO eCommerce môžetevytvorte konzistentnú efektívnu prax, aby ste zabezpečili, že vaše webové stránky zostanú na najvyšších pozíciách vyhľadávania a následne budú dostávaťnových návštevníkov.

November 22, 2017