Back to Question Center
0

Semalt vysvetľuje hlavné prínosy outsourcingu pre malé podniky

1 answers:

Malá spoločnosť môže potrebovať subdodávateľské úlohy alebo niektoré časti podnikuoperáciám poskytovateľovi obchodných služieb tretej strany. Ak sa rozhodnete delegovaťniektoré povinnosti voči strane so sídlom v cudzej krajine, o ktorej sa hovoríako offshore outsourcing. Dnes, v snahe znížiť prevádzkové náklady prevádzky, veľamalé podniky preferujú outsourcing ako alternatívu k zamestnaniu na mieste.Michael Brown, riaditeľ pre úspech zákazníkov Semalt Digital Services, hovorí ohlavné výhody outsourcingu pre malé podniky .

  • Presun z fixných na variabilné náklady. Máte napríklad on-line účtovníka.On alebo ona bude potrebovať stôl, počítač, zdravotné poistenie, čaj a mesačný plat,a napriek tomu, že začínajú, na začiatku nemusí byť veľa práce pre všetkých zamestnancov.Outsourcing rieši dilemu pre vás. Pri outsourcingu účtovníctva firmyzodpovednosti, zaplatíte jednorazový poplatok za vykonanú prácu, ktorú nemusíte poskytovaťzdroje a v skutočnosti dostanete oveľa lepšiu prácu, pretože platíte iba za prácuje dokonale dokončená. Dokonca aj keď úlohy, ktoré zadávate, sa opakujú, môžetevždy najme ďalšiu osobu.
  • Získajte viac času na obchodnú stránku vecí. Vlastníci firiemmôžu úprimne chýbať čas, aby sa postarali o technickú stránku ichbusiness. Patria sem napríklad web design, marketing obsahu, SEOa oveľa viac. Tým, že outsourcing týchto povinností, budete maťveľa času na rukách, aby ste sa postarali o podnikanie. Zamerať svojepozornosť na spokojnosť zákazníkov a nechať ostatných ľudí robiť technickéčinnosti pre vás.
  • Prístup k úsporám z rozsahu, rovnako ako veľké podnikypoužiť. Veľkí hráči vo vašom výklenku si môžu dovoliť vlastnú prácudav talentu, a že sa bude dať míľu pred vami. Nemôžešdovoliť mať vlastný talent. Outsourcing vám dáva príležitosťprenájom špičkových talentov za nízke ceny nielen z vašej krajiny, ale zo zahraničiatiež. Keďže to nebude stálym nákladom, budete môcť ušetriť peniaze.
  • Zamerajte sa na ľudské zdroje tam, kde sú potrebné. Nájom a výcvikzamestnanci sú drahé. Keď začínate, vaša firma pracuje veľmi pravdepodobnezostane u vás krátkodobo, čo znamená, že zamestnanci tovycvičili ste za cenu čoskoro začať pracovať pre niekoho iného. Vyhnúť savšetko to hádka náboru, školenia a nasadenia, len nechaťoutsourcing služby pre vás prácu.
  • Znížte náklady na vaše produkty a služby. Pravda ježe outsourcing je cenovo dostupný a súčasne získate vysokú kvalitupráca dokončená. Je to oveľa lacnejšie, ako keď musíte robiť výskumvývoj produktov, marketing, distribúciu a dodávku vášho podnikania.Vyššie obchodné prevádzkové náklady znamenajú vyššie ceny za vaše produkty,takže budete musieť preniesť náklady na svojich zákazníkov.

Nakoniec, outsourcing je jednoduchý. Outsourcing obchodných úloh, ako je videoeditácia, marketing, správa sociálnych médií, vývoj obsahu aoveľa viac je jednoduché. v Semalt Digitálne služby, môžete nájsť talentovanýchodborníci v priemysle, ktorí chcú pre vás vynikajúcu prácu. Naši klienti majúpreukázala efektívnosť takejto spolupráce, takže odteraz môžeteaj tieto výhody Source .

November 22, 2017