Back to Question Center
0

Semalt: Začnite odstrániť sprostredkovanie sprostredkovania zo služby Google Analytics práve teraz

1 answers:

Veľa ľudí si v prehľadoch služby Google Analytics nájde zvláštne odporúčania. Máte rovnaký problém? Nie je pochýb o tom, že návštevnosť vašich webových stránok je nepravdivá, pretože títo ľudia nikdy neuvádzajú vaše stránky žiadnymi obchodníkmi.

Ak nechápete, ako služba Google Analytics funguje, môže sa stať, že ste sa zamieňali s informáciami a správami, ktoré dostanete každý deň - servicio reseller. Služba Google Analytics organizuje vašu návštevnosť a rozdeľuje ju na rôzne kategórie na základe adries IP a zdrojov. Niektoré spoločnosti poskytujúce nevyžiadanú poštu oddeľujú vaše súbory Google Analytics a zobrazujú falošné výsledky. Ovláda neoriginálnu návštevnosť vašich webových stránok prostredníctvom viacerých zdrojov.

Jack Miller, vedúci manažmentu úspešných zákazníkov Semalt , vysvetľuje, ako zostať v bezpečí pred spamom zo sprostredkovania v službe Google Analytics.

Odstránenie nevyžiadanej pošty zo služby Google Analytics

Hlúpe spoločnosti poskytujúce nevyžiadanú poštu dostanú kód UA z kódu JavaScript v účte Google Analytics. Potom vložia tento kód do servera a predstierajú, že vás posielajú skutočné návštevy. V dôsledku toho vaše správy začnú zobrazovať skutočné návštevy, ktoré nie sú skutočne skutočné.

Je to zlé, pretože nikdy neodkázali vašu stránku nikomu a návštevy, ktoré dostanete, nie sú legitímne. Inými slovami, môžeme povedať, že kvôli týmto falošným návštevám nikdy nedostanete žiadnych potenciálnych zákazníkov a nemôžete predávať svoje produkty a služby. Úprimne povedané, musíte odstrániť spam zo sprostredkovania v službe Google Analytics pred vyhľadávač s zákaz a penalizovať vaše webové stránky.

Spoločnosť Google uviedla niekoľko tipov, stratégií a taktík, aby zachránili webové stránky. Môžete jednoducho zablokovať spam sprostredkovania a podozrivé adresy IP vytvorením filtrov. Keďže ste nedostali skutočné návštevy, spameri pravdepodobne narušia vaše stránky a zničí vaše prehľady služby Google Analytics. Podľa odhadov je každoročne z dôvodu tohto problému penalizované viac ako 12 percent webových stránok.

Vytváranie segmentov v službe Google Analytics, ktoré môžu blokovať spam sprostredkovania

Môžete vytvoriť segmenty v účte Google Analytics tak, že otvoríte sekciu Zobrazenie, ktorá sa skladá zo správ, ktoré budete chcieť použiť. Tu musíte prejsť na kartu Prehľady a otvoriť správy, ktoré chcete upraviť alebo zmeniť. To je miesto, kde by ste mali vytvoriť segmenty kliknutím na možnosť Vytvoriť segment. Nezabudnite uviesť všetky segmenty, aby ste sa vyhli nejasnostiam v budúcnosti. Po úspešnom vytvorení segmentov je ďalším krokom uloženie zmien. Pred uložením všetkých týchto zmien by ste nemali zavrieť okno.

Záverečné myšlienky

Je možné, že si každý deň užívame veľa návštev. Ale ak ste si najali SEO alebo spamovú spoločnosť, je pravdepodobné, že vás v jednom alebo druhom smútočí. Môžu vložiť falošné pluginy a skripty do vášho servera, rovnako ako WordPress. Používanie ich služieb je riskantné, pretože vaša firma môže byť penalizovaná na internete.

Ak chcete dosiahnuť úspech online, nikdy by ste sa nemali obťažovať ich službami. Vždy si pamätajte, že vám neposkytujú skutočné návštevy, ale sprostredkovanie nevyžiadanej pošty. Skutočné návštevy si zakúpia niektoré z vašich produktov a skripty, ktoré vkladajú do vášho účtu Google Analytics, môžu zablokovať vaše stránky počas celého ich života.

November 24, 2017