Back to Question Center
0

Semalt zdieľa SEO poradenstvo pre zlepšenie výkonnosti mobilných stránok

1 answers:

Mobilné telefóny pomaly nahrádzajú desktopy za primárny prostriedok internetuPrístup. Štúdie ukazujú, že mobilný prístup k internetu sa do roku 2017 zvýšil na viac ako 36,54%. Telefóny pokrývajú viac ako 4% väčšiny návštevnosti webových stránok.Spoločnosť Google navyše oznámila, že reakcia stránky mobilných webových stránok by mala vplyv na hodnotenie po spoločnosti Google"Mobilegeddon" aktualizácia 2017.

Väčšina prehliadačov mobilného telefónu nemusí byť kompatibilná s Java alebo s cookies.Preto mobilná skúsenosť bude s veľkou pravdepodobnosťou zďaleka nepríjemná kvôli týmto obmedzeniam - ventilatore soffitto aria calda. Vzhľadom na použitie mobilných telefónov akozáklad pre internetové marketingu, existuje špecifické miesto, ktoré zahŕňa užívateľov chytrých telefónov. Tí, ktorí chcú získať tento segment dopravypotrebujú vytvoriť mobilné webové stránky, ktoré sa načítajú rýchlejšie na telefónoch ako na stolných počítačoch.

Odborník z Semalt Digital Services, Jason Adler odporúča nasledujúce tipy na zlepšenie rozvoja mobilných lokalít .

1. Integrácia mobilných stránok by nemala byť nápadom

Vytváranie webových stránok, ktoré reagujú na mobilné zariadenia, by malo byť primárnecieľ. Táto práca by mala začať hneď, ako vývoj webových aplikácií začne obsahovať čo najviac situácií. Zapamätaj si tonávštevníci zo smartphonu pravdepodobne prichádzajú vo väčších počtoch ako tí z osobného počítača.

2. Navrhnite jednoduché miesto

Vaša mobilná webová stránka by mala fungovať hladko bez zásahov na viacerých mobilných zariadeniachplatformy a prehliadače. Jednoduchosť je kľúčom k premene..Je dosť múdre, aby návštevníci našli obsah, ktorý hľadajúpre čo najskôr načíta vaše stránky. Nezabudnite zvýšiť bezpečnosť. Väčšina počítačových útokov sa zameriava na zraniteľných jednotlivcov, ktorína týchto mobilných stránkach.

3. Umiestnite prioritu obsahu na začiatok

Posúvanie na mobilnom zariadení je často hektické, najmä pri pomalom pripojeníRýchlosti. Citlivé informácie je možné umiestniť na začiatok, aby používateľ mohol vykonať postupy výzvy na akciu alebo skontrolovať relevantné informácie.Začať s obsahom s nízkou prioritou môže spôsobiť stratu návštevníkov namiesto ich premeny na zákazníkov.

4. Opýtajte sa svojich používateľov na ich spätnú väzbu

Pravidelné spojenie s ľuďmi, ktorí používajú vaše webové stránky, je dobrý zvyk.Webové stránky vytvorené pre ľudí závisia od ich spätnej väzby na zlepšenie vo svojich rôznych sektoroch.

5. Optimalizujte pre šírku pásma

Vývojári musia optimalizovať mobilné stránky, aby rýchlo reagovali na pridelenéšírku pásma. Prostriedky, ktoré sú k dispozícii pre mobilné webové stránky, by mali obsahovať minimálny úložný priestor na uľahčenie načítania stránok.Nezabudnite, že väčšina zákazníkov používa internetový telefón v mobilnom sieťovom pláne, ktorý je veľmi nestabilný.

6. Byť otvorený zlepšeniam

Vytvárať dobré užívateľské rozhranie od začiatku je ťažké. Je kreatívny na podporu prostredianeustáleho experimentovania a zlepšovania súčasných a nových funkcií. Pravidelné zlepšovanie môže pomôcť pri riešení problémovchyby, ako aj zlepšenie odpovede na internetovú stránku.

Optimalizácia výkonu mobilných stránok je rozhodujúcim faktorom, ktorý je potrebné zvážiťpri navrhovaní webovej stránky. Dobrá mobilná lokalita nielen ovplyvňuje poradie, ale poskytuje zákazníkom pôsobivé prehliadanieskúsenosti preto uprednostňujú konverziu. Na základe vyššie uvedených tipov je možné vytvoriť zodpovedajúcu webovú stránku s priateľským mobilným zariadenímrozhranie pre používateľov smartfónov. Zlepšenie stránky pre mobilné zariadenia má pozitívny vplyv na celkovú výkonnosť stránky a môžepomôcť dosiahnuť tieto ciele.

November 22, 2017