Back to Question Center
0

Semaltové tipy na to, ako vykonať premenu obsahu

1 answers:

Vytvorenie nového obsahu pre webové stránky je spôsob, ako zabezpečiť prítomnosť SEO.Súčasne, repurposing starého obsahu zvýši vaše hodnotenie SEO. Avšak dáva starému obsahu čerstvý nátermôže to byť náročná úloha, najmä ak neviete, čo začať - industry security.

Vedúci expert z Semalt Digitálne služby, Frank Abagnale opisuje kľúčové faktory, ktoré by ste mali zvážiť pri úspešnom opakovaní obsahu.

1. Používanie kódu HTML5

Obnovte všetky údaje z predtým uskutočnených reklamných kampaní. Získanie všetkýchdáta vám môžu pomôcť zostať zamerané na predchádzajúcu taktiku SEO. Na základe tejto skúsenosti tiež zlepšíte efektívnosť používaniakonkrétne kľúčové slová, výber najvhodnejšieho marketingového kanála. Existuje mnoho automatických nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť analyzovať podnikaniemetrík počas dlhšieho obdobia. Údaje sú kľúčovým prvkom pri základných poznatkoch o vašom firemnom výkone.

2. Odozva dizajnu

Segmentácia zákazníkov je nevyhnutná. Obsah, ktorý si vyberieteodrážajú cieľové miesto, ktoré sa snažíte zapôsobiť. Zameranie sa na cieľovú medzeru je užitočným faktorom pri dosahovaní cieľov reklamných kampaní.Segmentácia môže byť účinným nástrojom na oslovenie publika vo všetkých možných platformách. V mnohých prípadoch ľudia trpia scamming nástrojmiktoré sľubujú rýchle výsledky pri získavaní návštevnosti. Nezohľadňuje však segmentáciu zákazníkov účtu. Opätovné usporiadanieobsahu vám môže pomôcť vyriešiť tento problém oslovením vášho konkrétneho výklenku úspešne.

3. Kognitívna disonancia

Vytvorenie citlivého používateľského rozhrania je ďalším dôležitým aspektomobnovovania obsahu. Má pozitívny vplyv na to, aby sa návštevníci sústredili na webovú stránku, čo znamená neustálu angažovanosťpublikum. Spoločnosť UX považuje prvky, ktoré umožňujú návštevníkom pohodlné prehliadanie webových stránok. Má veľa čo do činenia s webovým dizajnomako aj. Celý komplex technik používateľského rozhrania spočíva v tom, že je potrebné umiestniť tlačidlá konkrétnych výzievmiesto na webovej stránke. Viac interaktívneho prístupu návrhárov UX sa vzťahuje na webové stránky, tým pravdepodobnejší používateľ bude reagovať na správu, ktorú chcete doručiť.

4. Kľúčové slová Aplikácia

Zbierajte informácie o čítačkách. Štatistiky a spätná väzba odaktuálne čitatelia vám pomôžu odhadnúť perspektívy spokojnosti zákazníkov. Môžete požiadať o individuálne názory a názorytakže to bude prospešné pre potrebné úpravy. Koniec koncov, internetová stránka je o tom, čo chce diváci. Oslovenie niektorýchtíto používatelia využijú vaše veľké výhody v podobe získavania potrebných vedomostí o tom, aké nápady by ste mali začleniť do budúcnostikampane.

5. Niekedy môže starší obsah inšpirovať vás na vytvorenie budúcnostiObsah. Investujte spravodlivé množstvo času, aby ste sa vrátili k staršiemu obsahu. Nie všetko to môže byť užitočné. Rozvíjať však dobrý obsahstratégia, ktorá sa zameriava na predchádzajúce materiály, môže pomôcť pri navrhovaní reklamných kampaní. Obsah by mal mať obnovené dátumy.Po týchto jednoduchých krokoch zostane starý obsah vždy stále zelený. Tiež je možné previesť starý obsah na niečo úplneiný .

Akonáhle je cieľom vydavateľov zachovať relevantnosť obsahua viditeľnosť, vrátiť sa k starému obsahu z času na čas je dôležitá z mnohých dôvodov. Hlavným dôvodom je opätovné použitie starého obsahuvám môže pomôcť zvýšiť výsledky SEO. Ignorovanie predchádzajúcej spätnej väzby je obrovská chyba, ktorá môže spôsobiť mnoho úsilia. Z tohto dôvoduprestavba starého obsahu vyžaduje vyššie uvedené aspekty.

November 22, 2017