Back to Question Center
0

Semaltové skúsenosti: Ako dlho výskum kľúčových slov zostane relevantný v SEO

1 answers:

Výskum kľúčových slov, ktorý je dôležitou súčasťou každej SEO kampane,existuje už mnoho rokov. Počas niekoľkých posledných rokov však výskum kľúčových slov prechádza niekoľkými zmenami. niekedytieto zmeny sú rozhodujúce, niekedy sú menej dôležité. V oboch prípadoch volatilita tohto procesu spochybňujerelevantnosť výskumu kľúčových slov pre SEO.

Jack Miller, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby, analýza faktorov, ktoré teraz a ďalej definujú dôležitosť výskumu kľúčových slov.

Kľúčové slová "Záležitosť

kľúčové slová zostávajú dôležité v SEO, pretože hrajú významnéúlohu pomáhať pri hodnotení vašich stránok pomocou rôznych vyhľadávacích dopytov. Výskum kľúčových slov vám umožňuje nájsť kľúčové slová, ktoré vám poskytujú:

  • Vysoká návštevnosť. Získate nových návštevníkov, pretože vašastránka je uvedená vo výsledkoch vyhľadávania.
  • význam. Všetky prichádzajúce vyhľadávania sa budú týkať toho, čoktoré ponúkate a či vyhovuje vašim prichádzajúcim používateľom.
  • Nízka súťaž. Ak máte správne kľúčové slová, je toznamená, že nemusíte pracovať nadčas, aby ste zaradili svoje vybrané otázky.

Aktualizácie spoločnosti Google

V prvých dňoch výskumu kľúčových slov bola predpokladaná optimalizáciav každej metaznačke ich môžete plniť v celom obsahu. Prostredníctvom služby Google Analytics spoločnosť Google zverejnila veľa informáciíinformácie o tom, ako ľudia vyhľadávali informácie na webe a ako našli webové stránky pomocou kľúčových slov..Raz ste maliv tomto zozname kľúčových slov s vysokou návštevnosťou a nízkou konkurenciou môžete priamo optimalizovať svoje stránky pre tieto dopyty. Väčšina dopytov spoločnosti Googlemali jeden-to-one vyhľadávací vzťah, čo znamená, že by vzali vašu frázu alebo slovo a hľadať blízke alebo presné zhody s inými frázamia slová na webe.

V roku 2013 spoločnosť Google vydala aktualizáciu známu ako Hummingbird, ktorápredstavil koncept "sémantického vyhľadávania". Táto aktualizácia zmenila spôsob, akým vyhľadávací nástroj spracovával prichádzajúce dopyty. Namiestopri vykonávaní jednoduchého vyhľadávania toho, čo chce používateľ, táto aktualizácia umožnila spoločnosti Google pochopiť zámery, ktoré sa nachádzajú za dopytom používateľa. V nominálnej hodnote,zdá sa, že ide o malú zmenu, ale to malo veľký vplyv na to, ako optimalizátory vyhľadávania hľadajú kľúčové slová.

Táto aktualizácia zmenila SEO nielen vo veciach fráza kľúčové slová. Dnes je možné zaradiť vyššie pre sémanticky spojené frázy a slová, ktoré ste nemali priamo optimalizovať, môžete tiežzískajte hodnotenie pre slová a frázy, ktoré nie sú na vašej stránke k dispozícii. Tieto frázy sú známe ako frázy kľúčového slova Long-tail. Oni majúboli propagované Hummingbirdom a obchodníci hľadali vzácne a menej konkurenčné výrazy. To znamená, že miesto umiestneniakľúčové slová, spoločnosti by mali lepšie vytvárať obsah okolo jedného kľúčového slova alebo frázy a sústrediť sa na všeobecnú tému.

Obmedzenia spoločnosti Google

Obmedzenia kľúčových slov od spoločnosti Google sa začali v službe Google Analyticsa toto pokračovalo aj v službe AdWords. To znamená povzbudiť ľudí, aby využili svoju platenú reklamu a po rýchlych ziskoch ju popraskali.V skutočnosti sa niekedy stáva ešte dôležitejšou pre obchodníkov než vytváranie konsistentných plánov optimalizácie kľúčových slov.

Spolu so všetkými vyššie uvedenými faktormi by sme mali pochopiťže nová technológia príde do hry, napríklad, ako sa to stalo s digitálnymi asistentmi ako Cortana a Siri. Povzbudzuje ľudí, abyvedie konverzačné vyhľadávania, ktoré úplne zmení hru. Rozšírená realita, nositeľnosť a virtuálna realita sa takisto zmeníľudia hľadajú a ako funguje systém hodnotenia. Keď sa očakáva, že mnohé zmeny nadobudnú účinnosť, výskum kľúčových slov nezostane rovnaký,ale nikdy sa nestane zastaranou. Bude to postupný prechod na nový vyhľadávací systém Source .

November 22, 2017