Back to Question Center
0

SEO & Digitálny marketing - Masterful Insight From Semalt

1 answers:

Predstavte si, že máte ukladací priestor bez akejkoľvek formy označenia. V najlepšom prípade zvedaví ľudia by ste mohli prejsť na kontrolu produktov alebo požiadať o produkty, ktoré nesúvisia s tým, čo predávate. Ale čo keď máte obchod s a vlastné meno a obrázky produktov, ktoré predávate? To by prinútilo potenciálnych zákazníkov, aby sa prihlásili a položili otázky týkajúce savýrobky a dokonca aj kúpiť niektoré výrobky. Tieto vyhliadky pravdepodobne rozšíria slovo o vašom obchode a produktoch na iných ľudíčo sa prejavuje vo vyššej prevádzke ako aj v predaji. Prvý príklad je podobný tomu, ktorý nie je optimalizovaný, zatiaľ čo druhý príklad sa týka dobre optimalizovaného miesta.

Vedúci expert z Semalt Digitálne služby, Andrew Dyhan, dôkladne opisuje stratégiu, ako kombinovať SEO a digitálne marketingové procesy - web hosting backup script sql.

Čo je to SEO?

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je proces, ktorý umožňuje ľahko identifikovať stránku,Jednoduché triedenie a prehľadávanie. Na najzákladnejšej úrovni optimalizácia pomáha spotrebiteľom nájsť vaše podnikanie uprostred tisícov alebo milióny ďalších podnikov a je neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek digitálnej marketingovej stratégie.

Cieľom SEO je podnietiť používateľov k vašej firme prostredníctvom on-line platforiem. Aby sa to dosiahlo,vaše webové stránky musia mať vysokú pozíciu vo výsledkovej stránke vyhľadávača (SERP). Aby sme to zrozumiteľnejšie pochopili, je tu dokonalý príklad:

Každý mesiac sa nachádza viac ako 14 miliárd vyhľadávaní online. Teraz si predstavte čo keby časť vašej 14 miliárd vyhľadávaní hľadala vašu firmu. Ak chcete získať relevantnú návštevnosť nasmerovanú na vašu stránku, kliknite naspoločnosť musí zaradiť vysoko v SERP, zaplatiť za kliknutie aktivity a sociálne médiá marketing.

Pre akékoľvek podnikanie, aby sa darilo, musí propagovať. A pre akékoľvek online podnikanie,SEO je ekvivalentom bezplatnej inzercie. Optimalizácia vašich stránok uľahčuje zaradenie na prvú stránku SERP.

Keďže existuje spoločné presvedčenie, že ľudia skenujú a prehľadávajú prvé 2 strany SERP,že poradie na prvej stránke poskytuje vašej firme príležitosť nájsť si ľudia, ktorí hľadajú informácie pred nákupom produktov.

Ako funguje SEO?

Vyhľadávacie prehľadávače používajú na určenie obsahu stránky text a dokončia čísloaktivít, ktoré prinášajú výsledky vyhľadávania vrátane prehľadávania, skenovania a indexovania, ako aj posúdenia vhodnosti a zotavenia.Prvky, o ktorých je známe, že prispievajú k skóre kvality, zahŕňajú:

  • Meta tagy
  • Dostupnosť a použiteľnosť
  • Obsah stránky
  • URL a názvy webových stránok
  • Návrh stránky
  • Charakteristika spojenia

Aby ste pochopili, ako funguje tento cyklus, je dôležité, aby ste sa dostali do podrobností o tom, ako funguje SEO:

1. Plazenie:

Vyhľadávacie nástroje majú softvér známy ako pavúk alebo crawler, ktorý sa prehľadávaobsahu na webovej stránke. Za normálnych okolností nie je možné, aby si pavúk všimol, či bola pridaná nová stránka alebo či bola aktualizovaná stará stránka denne. V dôsledku toho niektorí pavúky nemusia navštíviť webovú stránku mesiac alebo dva. Okrem toho prehľadávače nemôžu indexovo prehľadávať ochranu heslomstránok, videí Flash, obrázkov a Javascriptu. Ak máte väčšinu z nich na vašich stránkach, odporúča sa spustiť simulátor kľúčových slovči sú tieto programy indexovo prehľadávané softvérom.

2. Indexovanie:

Keď sa pavúk dokončí prehľadávanie, stránky sa ukladajú alebo indexujú v a obrovská databáza, v ktorej sa príslušné informácie získavajú vždy, keď používateľ zadá konkrétne kľúčové slovo vo vyhľadávačoch.

3. Hľadanie práce:

Vždy, keď sa začne vyhľadávanie, vyhľadávací nástroj spracuje žiadosť a porovnáva ho s indexovaným obsahom. Na poskytnutie presných údajov musí vyhľadávací nástroj merať relevanciu všetkých stránok a zhodovať sa s indexovanými údajmi a kľúčové slovo zadané v SERP.

4. Algoritmus:

Jedná sa o diagnostický nástroj určený na preosievanie katalógových kľúčových slov a adresy URL s príslušnými frázami. Odhaduje pravdepodobné odpovede a vráti stránky s frázou alebo slovom zadaným počas vyhľadávania. V zásade existujú tri algoritmy: Algoritmy na mieste, Out-site a Whole-site.

Každý typ algoritmu sa pozrie na rôzne oblasti webovej stránky vrátaneodkazy, metaznačky, hustotu kľúčových slov a názvy značiek. Vzhľadom k tomu, že vyhľadávače stále upravujú svoje algoritmy, musíte držať krok szmeny, aby sa udržali vysoké hodnotenia.

5. Načítanie:

Konečný výsledok procesu sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania.

Súvislosť medzi SEO a digitálnym marketingom

Väčšina ľudí si myslí, že neexistuje žiadny rozdiel medzi SEO a digitálnym marketingom,Aby sme to objasnili, je dôležité ich hlbšie preskúmať. SEO je zameraná na dosiahnutie organických výsledkov. Na druhej strane, digitálne marketing je zameraný na holistickú online existenciu podniku, ktorý presahuje rámec optimalizácie pre vyhľadávače. Pomôcť pri online obchodeprosperovať, mali by ste prijať dôveryhodný digitálny marketingový prístup a zaviesť efektívnu SEO stratégiu.

SEO-Integrovaný digitálny marketing

Niektorí marketingoví experti poukazujú na komplexnú SEO ako integrovaný digitálny marketing. Stále viac sa SEO stáva kritickým aspektom efektívneho digitálneho marketingu. Aby ste to pochopili, musíte oceniť koľko SEO sa v priebehu rokov zmenilo. Techniky, ktoré boli účinné v 90. alebo v roku 2011, sú už neaktuálne a vyžadujú nové metódy.Dnes je veľa faktorov, ktoré sa používajú na ovplyvňovanie SEO, vrátane sociálnych médií a renomovaných odkazov na rozdiel od minulosti.

Vytvorenie efektívnej SEO stratégie

Aby ste mali veľký systém SEO, musíte vytvoriť efektívnu SEO Stratégia. Dobrá stratégia zahŕňa:

1. Cieľový trh:

Efektívne SEO nie je len pre riadenie prevádzky na vaše stránky, malo by to pomôcť jemne doladiť demografické údaje o zákazníkoch a geografické podmienky, aby ste sa uistili, že dosahujete vyhliadky, ktoré majú záujem o vaše produkty.

2. Prístup priateľský k mobilnému telefónu:

Spoločnosť Google požaduje, aby sa webové stránky zapájali do mobilných zariadení a poskytovali rovnakéspokojnosť užívateľov na týchto zariadeniach rovnako ako ľudia používajúci počítače.

3. Ďalšie možnosti vo vyhľadávačoch:

Pre efektívnosť by vaše stránky nemali robiť len dobre v jednom vyhľadávači ale aj v iných vyhľadávačoch.

4. Kľúčové slová zodpovedajú návratnosti investícií:

Zamerajte svoju pozornosť na identifikáciu a používanie relevantných kľúčových slov ľudí použite na vyhľadávanie informácií s cieľom zaručiť návratnosť investícií.

5. Kvalitný obsah a jasná webová stránka:

Vaše webové stránky by mali byť priateľské užívateľom, jasné na navigáciu a mali by mať kvalitný obsah.

Nakoniec, vo svete meniacich sa algoritmov by ste to vždy mali vedieť SEO je nekonečný proces. Ak chcete pomôcť vám prosperovať uprostred všetkých týchto zmien, premýšľať o vašom cieľovom publiku, zaviesť solidné optimalizačné stratégie a zamyslite sa nad použiteľnosťou vašich stránok.

November 23, 2017