Back to Question Center
0

Tipy pre digitálny marketing od spoločnosti Semalt na zvýšenie príjmov vo vašom hoteli

1 answers:

Priemysel v hoteli priťahuje zákazníkov s rôznym vkusom a preferenciami.Mnoho marketingových pracovníkov v priemysle čelí ťažkým rozhodnutiam, ktoré sa snažia analyzovať najnovšie buzzové alebo trendové slová ako "obsahový marketing" alebo "veľké údaje".Spôsobuje hotelierom, aby sa zapojili do sofistikovaných stratégií a premyslovali marketingový rozpočet, pričom stále používajú automatickú obsluhu, aby odpovedalihovory. Je to zlé a hotelieri by sa mali vrátiť k základom tým, že sa sústredia na to, čo sú významní hostia - ð±ð¾ð»ñŒñˆð¾ðµ ðºñ€ðµñð»ð¾ ð¼ðµñˆð¾ðº.

Získajte informácie o základných princípoch digitálneho marketinguod Andrew Dyhan, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt .

Vylepšite zážitok z rezervácie hostí.

Najdôležitejším aspektom predaja hotelovej izby je zážitok z rezervácie hostí.Podľa štatistického Brainu sa 58% hotelových rezervácií stalo online. Je to ohromné ​​číslo. Domovská stránka webových stránok hotela je dôležitáaspekt online rezervácie. Prekvapujúco, domovské stránky webových stránok mnohých hotelov sú náročné na navigáciu a spôsobujú, že hostia veľmi ťažko pracujúrezervovať izbu. Ľudia by nemali klikat na "vybavenie" alebo "ubytovanie" a čakali na hodiny pred načítaním stránky. Okrem tohoefektívna hotelová domovská stránka by mala mať sekcie, v ktorých môže návštevník posúvať a nájsť kľúčové informácie predtým, ako si rezervujete služby. hostiaby chceli vidieť izby, hodnotenia, posudky a rezerváciu. Implementácia efektívnej SEO stratégie môže pomôcť zlepšiť túto skúsenosť.

Naučte sa pravdu o SEO v pohostinstve.

Hotely patria medzi prvých používateľov aktivít SEO od roku 2004. Vtedy,webová stránka hotela by mohla umiestniť kľúčové slová do neviditeľných značiek na domovskej stránke a vyhľadávacie nástroje, ako je napríklad Google, indexovali kľúčové slová len málomesiacov neskôr. Všetko sa však teraz vyvinulo a indexy algoritmu Google sa na stránkach odrážajú do niekoľkých dní. Okrem toho spoločnosť Google používaRankBrain, umelá inteligencia, ktorá sa dá vytvoriť s neuveriteľnou prediktívnou presnosťou. Znamená to, že podniky majú menšiu kontroluhľadanie rebríčkov. SEO je oveľa menej práce a hotelieri môžu teraz presunúť SEO rozpočet na iné digitálne marketingové prístupy, ako sú sociálne médiá.

Uveďte spojenie medzi sociálnymi médiami a hospitalizáciou.

V tomto ohľade väčšina hotelierov bola chytená kvôli rýchlej rýchlostiktoré sociálne médiá ako Snapchat a Facebook stále rastú. Pre hotelierov je múdre pochopiť najlepšie sociálne médiá, ktoré sa majú používať v digitálnej podobemarketing. Možno by to tiež malo prispieť k zvýšeniu skúseností s SEO. Odborníci tiež odhalia, že hotelieri musia investovať do vytvárania videípretože 67% hosťovských hodiniek cestuje súvisiace výroby pred rezerváciou miestnosti. Videá tiež poskytujú cestujúcim lepší pocit autenticity.

Objavte Instagram a Facebook.

Je nemožné byť na každej platforme sociálnych médií, ale hotelierovby mali byť na týchto dvoch. Noví klienti sa na týchto platformách spoliehajú na to, či jednotlivec je stále aktívny v poskytovaní služieb.

Zvýšte počet sledovateľov.

Väčšina hotelierov nevie, ako sa ich nasledovníci počítajú. Niekoľko stoviek fanúšikov nemôžepodporovať digitálny marketing v pohostinstve.

Priraďte zdroje určené pre sociálne médiá.

Sociálne médiá sú platformou, ktorá vyžaduje, aby hotelieri investovali prostredníctvom zamestnávania špecialistov.Mali by mať okrem štýlu fotografovania a dizajnu aj zmysel pre štýl, značku a humor.

November 23, 2017