Back to Question Center
0

Tipy z Semaltu o tom, ako vylúčiť viacero domén a sprostredkovateľov spammerov zo štatistiky Google Analytics

1 answers:

Vo svete digitálneho marketingu sa interní prevádzka, malware a španielske sprostredkovatelia stali skutočnou hrozbou pre malé organizácie. Obchodníci prevádzkujú on-line obchody s jediným cieľom dosiahnuť obrovské výnosy v dlhodobom horizonte. Avšak ich sny boli zablokované trójskym vírusom, škodlivým softvérom a falošnou návštevnosťou, ktorú používajú spameri - ray ban pret. Prezentácia štatistík plných vnútornej a falošnej prevádzky môže byť taká obťažovanie.

Nik Chaykovskiy, Senior (Senior Customer Success Manager) povedal, že boli navrhnuté rôzne metódy a techniky, ktoré pomáhajú obchodníkom a vlastníkom webových stránok bojovať a filtrovat sprostredkovanie sprostredkovania služby Google Analytics. Vylúčenie viacerých domén z vašich štatistík a prehľadov sa stalo jednou z jednoduchých úloh, ktoré je možné vykonať na online platformách. Budete však potrebovať ostražitosť a správnu implementáciu, aby ste pracovali s vašimi webovými stránkami.

Používanie vlastných filtrov na vylúčenie viacerých domén z vášho prehľadu

Vlastné filtre podporujú viaceré regulárne výrazy. Pokiaľ ide o priraďovanie viacerých domén pomocou jednotlivých filtrov, najlepším riešením je prepnutie spôsobu prevádzky z preddefinovaných filtrov na vlastné filtre. Predtým majitelia webových stránok uviedli poznámky o tom, ako ťažké bolo filtrovať viacero domén, ktoré sa vo vašej správe stále objavovali každú minútu..

Ako filtrovať spammerov v štatistikách služby Google Analytics?

  • Pridajte názov filtra a pomenujte ho tak, ako sa vám páči. Napríklad "Spam stránky."
  • Pridajte typ filtra. V našom prípade pracujte s filtrom "Vlastné"
  • Vytvorte tlačidlo "Vylúčiť"
  • Pridajte pole filtra. "Odporúčanie" je v tomto prípade najviac prijateľné
  • Vykonajte vzor filtra
  • Kliknite na tlačidlo "Použiť filter na zobrazenia". Použite filter na všetky údaje webových stránok.

Spaminátori sprostredkovaných odkazov majú tendenciu zdvojnásobiť počet legitívnych návštevníkov vašich stránok vždy, keď sa pozriete na štatistiky služby Google Analytics. Skryté známe spamátory, škodlivý softvér, vírus trojského koní a ďalšie hrozby vo vašom nastavení služby Google Analytics to moc nepomôže.

S cieľom zabrániť tomu, aby ste sa stali obeťou spammerov odkazov a internej návštevnosti, nainštalujte program WordPress do počítača a neustále ho aktualizujte. Vo väčšine prípadov vás návšteva neznámych stránok vystavuje spammerom a zraniteľnostiam škodlivého softvéru, vyhýbajte sa návšteve stránok, pokiaľ nepoužívate textové prehliadače. Ďalšie techniky boli zavedené na zablokovanie spammerov duchov z prístupu a prevzatia kontroly nad vašou stránkou. Odborníci spamu alebo útočníci podľa odborníkov majú tendenciu používať falošné názvy hostiteľov na prístup alebo návštevu vašich stránok. Vytvorenie platného filtra názvu hostiteľa nielenže blokuje spammerov z ovplyvnenia vašich webových stránok, ale aj zabraňuje tomu, aby hrozby a škodlivý softvér ovplyvnili vaše stránky.

Analýza štatistických údajov Google, ktorá neobsahuje spammerov a interných návštevníkov, spôsobuje veľa ostražitosti. Nemusíte pridávať nekonečné filtre na zablokovanie škodlivých hackerov a spamového odkazu. Pridanie platného filtra hostiteľa vylučuje viacero domén a hackerov, ktorí sa pokúšajú využiť vaše kybernetické zabezpečenie. Referenčný spam sa dostal mimo kontroly a spotreboval veľa času a peňazí.

November 28, 2017