Back to Question Center
0

Vaša Online Business Vs. Noví konkurenti - 3 úžasné tipy z Semaltu

1 answers:

Otvorenie internetového obchodu je jednoduchou úlohou. Otvorenie fyzického obchodu môže byť aťažká výzva. Zahŕňa postupy, ako je vedenie inventára, objednávanie spotrebného materiálu na nákup regálov a platenie za maloobchodný priestor. Avšak,to nie je prípad online elektronického obchodu - edit my name in different styles of art. Každá osoba s jednoduchými základnými znalosťami môže vytvoriť štart a vytvoriť slušný príjemobrovský internetový zdroj.

Vzhľadom na tieto vedomosti je jasné, že každý začínajúci alebo stredne veľký podnikktoré už existujú, môžu čeliť tvrdej konkurencii z nových online podnikov. Väčšina z týchto nových konkurentov výrazne investuje do SEO a platilo reklamyzískať podiel na trhu na individuálnom výklenku.

Obchod s elektronickým obchodom, ktorý má dlhodobé usadenie, môže konkurovať týmto začínajúcim podnikom,na základe tipov, ktoré poskytol Nik Chaykovskiy, riaditeľ Senior Customer Success spoločnosti Semalt .

1. Použiť metódy tvorivého marketingu.

Tradičné marketingové metódy zahŕňajú bannerovú reklamu, reklamy PPC a dokonca aj produktumiestnenie na úspešných obchodoch, ako sú Amazon a eBay. Veľké podniky však používajú kreatívne metódy, napríklad platenú sprostredkovanie. Napríklad,spoločnosť môže zorganizovať koncert, v rámci ktorého pozve zákazníka na účasť. Pri tejto účasti môže mať zákazník možnosť požiadaťďalšia za zľavu. Takéto sprostredkovania vedú k väčšiemu obratu než plateným PPC reklamám.

Techniky marketingu obsahu, ako sú videoklipy na výučbu na podporu existujúcich zákazníkov..Marketing sociálnych médií a e-mail po zdieľaní umožňujú. Zdieľanie je dobré pre SEO, rovnako ako získať priamych klientov. Vo väčšine prípadov ľudiazdieľať obsah s ľuďmi, ktorí sa okamžite stanú zákazníkmi.

2. Poskytnite služby hviezdneho zákazníka.

Ponúkanie špičkového zákazníckeho servisu nie je priamym pre nových konkurentov. Ako predajcaktorý dlho pracuje, je to oblasť, kde vaše skúsenosti nadobudnú účinnosť. Napríklad človek má šancu dať klientomvýnimočná skúsenosť zákazníkov. V niektorých situáciách môžete požiadať klienta podobne ako na sociálnych médiách, alebo dokonca na Google. hviezdnyzákazníci môžu vytvoriť povedomie o svojich nasledovníkoch a získať si nových návštevníkov.

3. Poskytnite jedinečné ponuky.

Vo väčšine prípadov sú vaši starí zákazníci, ktorí idú na nového konkurenta. SEOzahŕňa zdieľanie objemu vyhľadávania, ktorý nie je vyčerpávajúci. V dôsledku toho potrebujete stratégiu, aby ste vrátili svoju starú zákaznícku základňu.Blízky e-mailový marketing môže byť dobrou stratégiou. Dalo by sa začať poďakovaním bývalým zákazníkom a ponúknutiu dohody za nízku cenu.V niektorých prípadoch zahrňte bezplatnú ponuku pre položku, ktorú si kúpia. Akonáhle vyhráte svojich klientov, môžete sa vrátiť k starším marketingovým technikám.

Záver

Mnohí podnikatelia, ktorí vykonávajú online obchod, čelia tvrdej konkurenciiod začínajúcich podnikov. Ľudia, ktorí chcú online marketing robiť tony SEO techník, rovnako ako keď lesklý nový konkurent prejde na scénu,dochádza k poklesu návštevnosti, ktorá prichádza na vaše webové stránky. Tento jav spôsobuje, že celý proces SEO klesá ako konkurenciazaujíma hodnosť vo výsledkoch SERP a získava podiel na vašej návštevnosti. Môže sa však podnik vrátiť do zvyčajného stavu a tak môže byť konkurenciaustupovať. Pomocou vyššie uvedených tipov môžete získať späť svojich klientov a získať späť svoju prvú pozíciu.

November 23, 2017