Back to Question Center
0

Zabezpečovanie a špekulácie: odborník to Semalt Ivan Obradov vysvetľuje možné riziká a prínosy finančných operácií

1 answers:

V súčasnej dobe technického kapitalizmu je pojem špekulácieimplantované v mozgu ako niečo konštruktívne negatívne a nepríjemné. Ale finančné špekulácie sú naozaj zlé? Neexistuje žiadnydefinitívna odpoveď, alebo čitateľ môže považovať ma absurdne naivný. Aby sme to vyriešili, musíme pochopiť význam špekuláciía hedging lepšie - rolex deep sea accessories. Sú podstatne odlišné a prinášajú rôzne dôsledky a akcie.

Ivan Obradovic, bývalý manažér úspešnej zákazníckej činnosti spoločnosti Semalt ,poskytuje prehľad o rôznych aspektoch finančných operácií, ako je zaistenie a špekulácie, pričom definuje, aké sú výhody a nevýhodyobe druhy finančných rizík.

Otázka finančných špekulácií

Keď si kúpite alebo nakrátko predávate rizikové cenné papiere na trhu alebo obchodujete s OTCzaoberať sa a súčasne kúpiť alebo nakrátko predať stabilné energeticky neetabilné akcie s A + alebo vyšším hodnotením produktov s vysokou potrebou, naprmlieko alebo zubná pasta, ktoré v recesii budú držať pozíciu alebo zvýšenie hodnoty, ste zaistenia. Na druhej strane, keď si kúpite alebo krátkepredaj akcií bez akéhokoľvek následného kompenzácie s úspornými akciami, spoliehate sa na intuíciu, buzz a zasvätených informácií, takže,v podstate špekulácie.

Či sú finančné špekulácie dobré alebo zlé, je založené hlavne na tom, čiexistujú obmedzenia pre peňažnú arbitráž. Ak je arbitráž veľmi efektívna, trhy budú účinné v niektorých vzťahoch, ktoré sú jasnéa dobre pochopené, ale väčšina príležitostí pre arbitráž je to, čo sa nazýva "riziková arbitráž". Napríklad nákup podhodnotených akciía skracovanie nadhodnotených akcií v tom istom odvetví. Tieto zásoby sa od seba navzájom líšia a my by sme neočakávalidokonalú konvergenciu cien, a preto berieme riziko, keď vykonáme nedokonalú arbitráž..

Rovnako to, čo robia ľudia, keď vsádzajú na akciu, ktorá sa zvyšuje na určitúhodnota je preto, že fúzia alebo akvizícia sa končí. Existencia obmedzení pre arbitráž sa väčšinou týka okolností obmedzenia úverua možnosť, že aj v dokonalom čistom arbitráži sa trh bude proti vám vyvíjať spôsobom, ktorý vás vyradí z vášhopozície skôr, ako budete môcť profitovať z prípadnej pozície vašej arbitráže. Aj napriek tomu existujú hranice pre arbitrážtrh sa môže vždy presunúť z neefektívneho na efektívny cenový rozsah. Možno máme dôvod domnievať sa, že trh je dosťefektívne z dôvodu počtu hráčov zapojených do procesu obchodovania a agregácie informácií z vnútra robiaobrázok veľmi efektívne v teórii.

Efektívnosť trhu

Niektorí ľudia tvrdia, že trh je veľmi neefektívny, pretože sedia na stoloch avytvárať ceny pre svojich klientov prostredníctvom telefónov. Zdá sa, že ich klienti sú cenníkmi, ktorí nevedia, kde je skutočná cena.Keď som pracoval ako obchodný manažér v Semalte, konal som ako cenník, takže získal dokonalý prehľad o slepej cenepriradenie. Zistil som, že ľudia berú to, čo ponúkate!

Vieme však, že efektívnosť trhu sa týka predvídateľnosti ceny nieči je klientovi z dôvodu nejakej vzťahovej prekážky vystavená zlá cena. Je to ako keby sme chodili do mall stánky, myby očakávalo, že väčšina cien bude odrážať to, čo dostanete, keď zaplatíte túto cenu. Nemôžete profitovať z tejto neefektívnosti, pretože ste apríjemca cien. Takže môžeme rozumne povedať, že trh je efektívny, ale môžeme nakupovať veci za nízke ceny, aj keď v priemere budeme kupovaťveci za správne ceny, ak zoberieme len ceny uvedené, aby odrážali všetky informácie o produktoch. Rovnako tu máme prístupefektívnosť trhu len v prípade, že môžeme špekulovať s reálnou hodnotou ceny a pochopiť, či klient je cenník alebo darca!

Rozdiel medzi zaisťovaním a špekuláciami

Aká je definitívna súvislosť medzi hedgérom a špekulantom? Zlyhá hedgerna špekulant? Pochybujem o tom! Argument týkajúci sa komoditných burz a špekulácií s futures spočíva v tom, že špekulanti vytvárajú likviditupre hedžéry a ľudí, ktorí potrebujú prístup na trhy za každú cenu kedykoľvek. Prostredníctvom stálych ponúk a ponúk, špekulanti umožňujúekonomicky legitímne využívanie trhov, čím sa stáva zmluvnou stranou. Inými slovami, pre zabezpečenie komodít vo veľkomje to ako príklad Archer Daniel Midlands.

Možno si myslíte, že komoditné hedging týchto veľkých spoločností unikolpeniaze do špekulantov na týchto trhoch, ale je to naopak..Ako robotníci hľadajú najlepšie ceny a načasovaniehedging, to sú hedgers, ktorí využívajú výhodu špekulantov, a nie naopak. Vidíte špekulantov príležitostne v rohových trhochzarábať peniaze z hier, ktoré hrajú s papierovými futuritami. Obchodovanie rovnakým spôsobom ako obchodovanie s fyzickým futures obchodovaním s doručenímšpekulácie pracujú vo väčšine nezákonných činností, pretože považuje za manipuláciu s trhom, čo môže viesť k uvoľneniu licencie,zmrazenie účtov a dlhotrvajúci spor .

Najdôležitejšou myšlienkou špekulácií je, ako vnímate trh v klasickomalebo správanie, bez toho aby som spomenul niektoré veci, ktoré sú dosť kontroverzné. Zapamätať hlavnú myšlienku, ktorú chcem kopaťteraz trochu do teórie. Som viac na hypotézu o efektívnom trhu obchodovania alebo takzvaných klasických financií kvôli rýchlemušírenie informácií. Som presvedčený, že trhy nie sú úplne efektívne rovnako ako dokonca neefektívne. Tak, mámetento konvenčný pojem technickej a fundamentálnej analýzy spolu s analýzou slabostí a získavaním údajov so súčasným internetomdominancia, čo je dobré pre zaistenie, ale nie pre špekulácie.

Navyše niektoré výnimky, ako je zrušenie a veľkosť, sú v rozporek klasickému finančnému prostrediu, ktoré preto preberá správanie v oblasti správania. Je to spôsob, akým by ste mali zaobchádzať so špekulatívnym obchodovaním. duševnésprávanie, ukotvenie, reprezentatívnosť sú mimoriadne dôležité faktory a ako mentálne posuny ovplyvňujú investovaniesprávanie a kolísanie zásob je spôsob, akým pozorujem špekulácie!

Pokiaľ ide o zaistenie a špekulácie

Technická analýza je niečo, čo sa zdá, že funguje pre niektorých ľudí, ale ja to urobímrozprávať príbeh, ktorý som počul. Niekto získal zisk z rokov obchodovania so spoločnosťou Cisco a jedného dňa stratil tonu peňazí. Potom sa pozrelaž na skladu a povedal: "Čo! telekomunikačné zariadenia!" Obchodoval so spoločnosťou Cisco ako "krvavé Sysco" a v podstate dostalcelkom šťastný rok až do zhroucenia správ, ktoré zlomili spoločnosť Cisco v havárii dot-com. Videl som mnoho týchto príkladov špekulatívnymiriziká a odvážne jednodňové investície v spoločnosti Thomson Reuters ako analytik a v súčasnosti ako finančný konzultant, ale čím viacVidím, tým bizarnejším je akciový trh!

Nadmerná pena na trhoch, ako je akciový trh, zmierňuje Federálna rezervaktoré zvyšujú schopnosť ľudí financovať sami nakupovať akcie. V dvadsiatych rokoch 20. storočia viedli nadmerné špekulácie k zásobámtrhovej mánie, ktorá viedla k obrovskému kolapsu. V rokoch 2007-2008 sa rovnaké prebúdzanie nehnuteľností stalo každým hlúposedomým slimákom"pro-podnikateľ" vlastní 10 domov a vozidiel len kvôli riskantnej špekulatívnej arbitráži!

Pokrývky hlavy boli tie, ktoré si zachovali dosh! Ale tu som pedaling príliš veľanegatívnosti. Na druhej strane premýšľame o tom, čo robíme, keď ponúkame ceny akcií: investujeme do hospodárstva,špekulanti sú chlapci, ktorí vytvárajú likviditu a pridať hráča na trh..Takže ako to môže byť zlá vec, ktorú robímeje to pre spoločnosti jednoduchšie získavať peniaze prostredníctvom emisie akcií za vyššie ceny?

Preto nadmerné nákupy zásob nie sú problémom. Nadmerné nákupy apredaj zničiť vaše výnosy prostredníctvom transakčných nákladov hneď, ako zarobíte peniaze nie z inteligentných rozhodnutí, ktoré robíte s vašimi peniazmi,ale z akciového trhu pracujúceho pre vás primárne. Utečte mania na akciovom trhu, aj keď nie je znakom nadmernej investície, je to znameniechudobných investícií, ako keby dokonca aj junkové dlhopisy (akcie) jazdia na póroch, potom niečo nie je v poriadku s trhmi. Keď je federálna rezerváciaje zvyšovanie sadzieb, je to v podstate presun peňazí z investícií do akcií na posilnenie amerického dolára. Tak ľudia budú kupovaťviac amerických dlhopisov všetkých typov, ktoré spôsobia, že sa štátny strop posunie. Berúc do úvahy, že úrokové sadzby mnohých podnikových dlhopisov súktorý je postavený na úrokových sadzbách vládnych dlhopisov, vláda môže vždy zabaviť firemné dlhopisy.

Takže tým, že špekulujete, zbierate vrecká vlády a zásobujeteUSD, čo následne povedie k nárastu dlhu a znehodnoteniu meny nielen v prípade neefektívneho trhu. Vidíš,všetko je pomerne zložité a špekulácie môžu byť dobré aj zlé.

Záver

Stručne povedané, špekulácie nie sú spôsob, ako zarobiť peniaze hneď, ako to nie jepridať ekonomickú hodnotu. Ide skôr o jasnú investičnú agendu alebo o silnú schopnosť nájsť možnosti arbitráže, ktoré určite zaistiabyť odmenení v spodnom riadku. Špekulácie môžu fungovať, ak je človek dobre informovaný o trhu a má tento typ analytického okrajakeď môžete byť múdrejší než okrajový obchodník na akciových trhoch, ktorý zase prežíva tých, ktorí majú taký okraj.

Ja a moji kamaráti sklon podporovať myšlienku, že tým, že veľazasvätené informácie a podporovanie behaviorálneho spôsobu finančného myslenia môžete získať oveľa viac, bez straty vôbec, ale je tovždy stojí za to riskovať, ak máte dost odvahy a spoliehate sa na dobre fungujúcu intuíciu a ďalšie buzz. Odporúčame nákupa držanie akcií, pretože aj keby ste stratili z kolapsu akciového trhu, vaša vôľa zvíťazí z trpezlivosti - vaše peniaze nebudúlen rásť. To bude rásť veľa, keby ste ich potrebovali späť, a potom, keď ich nepotrebujete, zmenšuje sa. Všeobecne platí, že funguje ako"neviditeľná ruka."

November 22, 2017