Back to Question Center
0

Zbaviť sa sprostredkovania sprostredkovania s Semalt Expert

1 answers:

Všetky typy odkazov spam, roboty a pavúky majú záujem o využitie vášho serverového priestoru a webových stránok WordPress z osobných dôvodov. Vyzerá to, že hackeri sú vždy zaneprázdnení v podvádzaní webmasterov a vyhľadávača s jedným alebo druhým spôsobom. Spam potrebuje množstvo webových stránok, ale nemusíte mať záujem nechať ich zničiť vaše podnikanie. Ak vlastníte webové stránky WordPress, musíte sa čo najskôr zbaviť spamu, pavúkov a robotov.

Andrew Dyhan odborník na Semalt upresňuje, že spamy na sprostredkovanie je typ spamu, ktorý vo veľkom počte ovplyvňuje webové stránky bloggeru a WordPress - pr6 dofollow backlinks. Tiež sa dostane do vášho účtu Google Analytics a bude sa starať o vyhľadávače. Blokovanie spamu odporúčaní je preto povinné, ak chcete rozvíjať svoju firmu na internete.

Úvod do sprostredkovateľa sprostredkovania

Sprostredkovanie spamu zacieľuje vaše webové stránky a účty Google Analytics. Niekoľko mesiacov sa stal webmasterom veľkým problémom. Prostredníctvom falošných adries URL hackeri odosielajú vaše stránky nekvalitnú návštevnosť a vaše šance na zakázanie vyhľadávacích nástrojov sú vysoké.

Blok Referral Spam na webových stránkach WordPress

Mali by ste zablokovať sprostredkovanie sprostredkovania nielen vo vašom účte Google Analytics, ale aj na webových stránkach vo formáte WordPress. V tejto súvislosti sú nevyhnutné tieto kroky:

Inštalácia pluginov pre sprostredkovanie sprostredkovania

Môžete začať proces tým, že na svojich webových stránkach WordPress nainštalujete niekoľko pluginov na sprostredkovanie spamu. Na internete je k dispozícii veľký počet zásuvných modulov. V prípade, že ste nenašli taký plugin v samotnom programe WordPress; môžete si ho prevziať zo spoľahlivého zdroja a nainštalovať ho na svoje stránky. Sucuri, Spamreferralblock, spamový sprostredkovanie bloku WP a ďalšie doplnky je možné vyskúšať v tomto ohľade. Všetci z nich sledujú spamový odkaz a odstránia ho z vašich stránok v priebehu niekoľkých sekúnd.

Konfigurácia nastavení

Po nainštalovaní doplnku je ďalším krokom konfigurácia nastavení vašej stránky WordPress. Nezabudnite aktivovať doplnok pred zatvorením okna. Cieľom je zabezpečiť, aby sa všetky spamy a roboty odporúčaní odstránili a zablokovali každý deň. Preto by ste mali sledovať nastavenia a nakonfigurovať ich podľa potreby.

Skontrolujte svoje najnovšie aktualizácie a vytvorte vlastné bloky

Tretia a jedna z najmocnejších taktík je skontrolovať najnovšie aktualizácie na vašom webe WordPress av prípade potreby vytvoriť vlastné bloky. Tým sa zabráni príchodu sprostredkovania odkazov, pavúkov a robotov a do veľkej miery zaručuje bezpečnosť vášho webu. Vždy by ste mali sledovať aktualizované tipy a triky, ktoré poskytuje WordPress. Skontrolujte, či boli v posledných dňoch zavedené niektoré nové doplnky. Tieto doplnky by ste mali vyskúšať len vtedy, keď ste si istí, že ich už veľa ľudí skúsilo.

Zobraziť zoznam blokovaných webových stránok

Po dokončení vyššie uvedených krokov je posledným krokom zobrazenie zoznamu blokovaných domén a subdomén, aby ste mali predstavu o tom, ktoré stránky dostali množstvo falošných zobrazení. Ak chcete zobraziť celý zoznam, mali by ste prejsť na svoj účet Google Analytics a skontrolovať podrobnosti.

November 24, 2017